Lietuvos ambasadoriai Valdovų rūmuose diskutavo apie kultūrinę diplomatiją

Nuotraukų galerija 1

Vilniuje liepos 20–22 d. vyksta Lietuvos diplomatinių atstovybių vadovų metinis susitikimas.
Liepos 20 d. Lietuvos diplomatiniai atstovai susitinko su Prezidente Dalia Grybauskaite, taip pat Vyriausybės nariais aptarti strateginių finansų, energetikos ir susisiekimo klausimų.

Vakare, po Užsienio reikalų ministerijoje vykusios sesijos, ambasadoriai lankėsi Valdovų rūmuose, kur susipažino su šiuo objektu, diskutavo apie kultūrinę diplomatiją ir susitiko su Lietuvos Respublikos kultūros viceministre Nijole Laužikiene.

Susiję įrašai

Nuotraukų galerija

Daugiau straipsnių

Vilniaus istorija – 7–8 metrai po žeme

20231130

#pažinkmus – dr. Rasa Gliebutė, Valdovų rūmų muziejaus vyriausioji archeologė. Besibaigiant jubiliejiniams Vilniaus metams, Rasa pasakoja apie atradimus, pakeitusius Vilniaus istoriją, ir mažai matomą, bet svarbų archeologo darbą. 
 

Plačiau

Sudalyvaukite apklausoje apie Valdovų rūmų muziejų

20231130

Mieli lankytojai,
kviečiame dalyvauti apklausoje, kurioje galėsite įvertinti Valdovų rūmų muziejaus teikiamas paslaugas. Mums labai svarbi Jūsų nuomonė. Pateikdami savo atsakymus ir rekomendacijas, padėsite mums tobulėti. Visada siekiame patenkinti Jūsų lūkesčius.

Plačiau

Gotikos epocha Lietuvoje – Valdovų rūmų muziejaus parodoje

20231201

Paskutiniais dešimtmečiais Valdovų rūmų muziejuje vykę archeologinių radinių tyrimai leido daugiau pažinti Gotikos epochą – jos interjerą, puošybos detales, susiformavusį stilių. Remiantis naujausiais tyrimais Valdovų rūmų muziejuje pristatyta paroda „Nuo vienaragio iki Trijų Karalių: gotikiniai kokliai iš Valdovų rūmų muziejaus rinkinių“. Čia atsiskleidžia pirmasis Europos dailės ir architektūros stilius, palikęs ryškius pėdsakus Lietuvos kultūros ir meno pavelde.

Plačiau

Publikuota: 2011-07-20 Atnaujinta: 2011-07-26 16:06
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika