Lietuvos ambasadoriai Valdovų rūmuose diskutavo apie kultūrinę diplomatiją

Nuotraukų galerija 1

Vilniuje liepos 20–22 d. vyksta Lietuvos diplomatinių atstovybių vadovų metinis susitikimas.
Liepos 20 d. Lietuvos diplomatiniai atstovai susitinko su Prezidente Dalia Grybauskaite, taip pat Vyriausybės nariais aptarti strateginių finansų, energetikos ir susisiekimo klausimų.

Vakare, po Užsienio reikalų ministerijoje vykusios sesijos, ambasadoriai lankėsi Valdovų rūmuose, kur susipažino su šiuo objektu, diskutavo apie kultūrinę diplomatiją ir susitiko su Lietuvos Respublikos kultūros viceministre Nijole Laužikiene.

Susiję įrašai

Nuotraukų galerija

Daugiau straipsnių

Parfumerijos istorikė: vargu ar šiandien mus sužavėtų specialiai Barborai Radvilaitei kurti kvepalai

20240516

Europos muziejų naktį, gegužės 18 d., parfumerijos kultūros ir istorijos tyrinėtoja Eglė Bertašienė Valdovų rūmų muziejuje lankytojus ves per kvapų pasaulį. Ji papasakos, kuo kvepėjo valdovai ir didikai, taip pat jų rezidencijos Renesanso epochoje, žmonės turės galimybę pažinti medžiagas, kurios buvo įprastos gaminant įvairius aromatinius mišinius – tepalus, kvapiuosius vandenis, pomanderius. 

Plačiau

Enciklopedinės žinios vienoje vietoje

20240522

Valdovų rūmų muziejus pristato naują enciklopedinių žinių šaltinį – internetinę duomenų bazę apie Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovus bei jų šeimos narius, valstybės ir Vilniaus pilių pareigūnus, kitus pilyse gyvenusius ir dirbusius asmenis – menininkus, amatininkus, atvykstančius svečius.

Plačiau

Sustabdyta vaikystės akimirka

20240517

Nuo 2024 m. trečiąjį gegužės penktadienį minima Vaiko diena – šįmet tai gegužės 17-oji. Simboliška, kad kartą metuose kone visas mėnuo skiriamas šeimai: pirmasis gegužės sekmadienis – Motinos diena, trečiasis gegužės penktadienis – Vaiko diena, o pirmasis birželio sekmadienis – Tėvo diena. Vaikai yra valstybės ateitis, taigi šią dieną dėmesys pirmiausia krypsta į būsimus Lietuvos kūrėjus, atsakingą jų ugdymą, juk vaikystė ilgai netrunka.

Plačiau

Publikuota: 2011-07-20 Atnaujinta: 2011-07-26 16:06
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika