Ciklai

Kinas po žvaigždėmis 2024

Neatsiejama vasaros kino tradicija tapęs festivalis „Kinas po žvaigždėmis“ šiemet švenčia savo 15-liktą gimtadienį. Liepos 29 – rugpjūčio 9 d. Valdovų rūmų Didžiajame kieme vyksiantis jubiliejinis renginys savo žvilgsnį nukreips į aktorius ir kvies švęsti jų talentą, žavėtis jų sukurtais vaidmenimis.   

Plačiau

Festivalis BANCHETTO MUSICALE 2019

Šiųmetinio, 29-ojo, festivalio „Banchetto Musicale“ tema – moterys. Koncertuose dominuosianti tema atkreips dėmesį į moters vaidmenį viduramžių, Renesanso ir baroko muzikos istorijoje.

Plačiau

Istorinės operos diena Valdovų rūmuose 2019

Švęsdamas operos gimtadienį Lietuvoje, Nacionalinis muziejus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai jau septintą kartą vilniečius bei sostinės svečius kviečia rudens kultūros renginių sezoną pradėti su operos žanru!

Plačiau

„Kinas po žvaigždėmis 2019“

KINAS PO ŽVAIGŽDĖMIS – unikalus kino projektas, kasmet kviečiantis į vasariškas filmų peržiūras po atviru dangumi.

Organizuoja – VšĮ „Kino pasaka“ (daugiau informacijos: www.kinopasaka.lt)

Plačiau

Festivalis MIDSUMMER VILNIUS 2019

Kai miestas pasineria į vasaros kaitrą, pačioje Vilniaus širdyje įsikuria festivalis „Midsummer Vilnius“, kasmet išjudinantis sostinės pulsą muzikos ir meno ritmu.

Plačiau

„Kinas po žvaigždėmis 2018“

„Kinas po žvaigždėmis“ – unikalus kino projektas, kasmet kviečiantis į vasariškas filmų peržiūras po atviru dangumi. 9-asis „Kino po žvaigždėmis“ sezonas vyks 2018 m. liepos 31 – rugpjūčio 30 d.

Plačiau

Jogailaičio šv. Kazimiero garbei

Kovo 4-ąją švenčiame Šv. Kazimiero dieną. Kas buvo šis žmogus, išgyvenęs šiek tiek daugiau nei dvidešimt penkerius metus? Kuo jo gyvenimas išsiskyrė iš kitų jo amžiaus žmonių, kad 1604 m. Kazimier

Plačiau

„Midsummer Vilnius"

Vasaros viduryje Vilnius prisipildys kultūros – vilniečius ir miesto svečius pakvies pirmą kartą organizuojamas festivalis „Midsummer Vilnius“ Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmų Didžiajame kieme.

Plačiau

Festivalis BANCHETTO MUSICALE'15

25-ąjį kartą rengiamas senosios muzikos festivalis „Banchetto musicale“ šiemet klausytojus kviečia į septynis Lietuvos ir užsienio atlikėjų koncertus bei ypatingą renginį, skirtą Operos dienai Lietuvoje paminėti. 

Plačiau

Baroko muzikos festivalis BAROKO VAKARAI

Jau antrus metus Prancūzų instituto Lietuvoje ir Nacionalinio muziejaus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmų su partneriais rengiamas senosios muzikos festivalis „Baroko vakarai“.

Plačiau

Koncertų ciklas KALĖDOS VALDOVŲ RŪMUOSE 2014

Atraskite tikrą Kalėdų nuotaiką Valdovų rūmuose. Koncertų ciklas Kalėdos Valdovų rūmuose – tai žinomi, išskirtiniai atlikėjai bei žanrų ir epochų įvairovė. Kalėdinės giesmės, originalios džiazo kompozicijos, autentiški senosios

Plačiau

smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika