Valdovų rūmų populiarumas – puikios vadybos pavyzdys

Iš viso per pastaruosius 2,5 metų šį dar nebaigtą statyti ir įrengti nacionalinį muziejų aplankė per 80 tūkst. žmonių.

Tokie lankytojų srautų rekordai stebina ne tik dėl to, kad Valdovų rūmai yra dažnai kritikuojami, jų statyba apipinta skandalais, o muziejuje net neatidaryta pagrindinė ekspozicija, nors ir demonstruojami kai kurie unikalūs archeologiniai radiniai.

Paradoksą paaiškina ne vien tai, kad žmonės plūsta pažiūrėti „plikų“ sienų suvilioti „uždrausto vaisiaus“ traukos. Pasak Valdovų rūmų direktoriaus Vydo Dolinsko, tai ir vadybiniais sugebėjimais stebinančio Valdovų rūmų kolektyvo nuopelnas. „Mūsų kolektyvas jaunas, pilnas idėjų, kurias stengiamės įgyvendinti. Daug prie muziejaus viešinimo ir populiarinimo prisideda ir savanoriai, praktiką pas mus atliekantys studentai“, – komandą giria pats puikiai kultūros vadybos principus praktiškai pritaikantis V.Dolinskas.

 

Tekstas publikuotas žurnale „Veidas“ Nr. 29 (975)

Susiję įrašai

Daugiau straipsnių

Vilniaus istorija – 7–8 metrai po žeme

20231130

#pažinkmus – dr. Rasa Gliebutė, Valdovų rūmų muziejaus vyriausioji archeologė. Besibaigiant jubiliejiniams Vilniaus metams, Rasa pasakoja apie atradimus, pakeitusius Vilniaus istoriją, ir mažai matomą, bet svarbų archeologo darbą. 
 

Plačiau

Sudalyvaukite apklausoje apie Valdovų rūmų muziejų

20231130

Mieli lankytojai,
kviečiame dalyvauti apklausoje, kurioje galėsite įvertinti Valdovų rūmų muziejaus teikiamas paslaugas. Mums labai svarbi Jūsų nuomonė. Pateikdami savo atsakymus ir rekomendacijas, padėsite mums tobulėti. Visada siekiame patenkinti Jūsų lūkesčius.

Plačiau

Gotikos epocha Lietuvoje – Valdovų rūmų muziejaus parodoje

20231201

Paskutiniais dešimtmečiais Valdovų rūmų muziejuje vykę archeologinių radinių tyrimai leido daugiau pažinti Gotikos epochą – jos interjerą, puošybos detales, susiformavusį stilių. Remiantis naujausiais tyrimais Valdovų rūmų muziejuje pristatyta paroda „Nuo vienaragio iki Trijų Karalių: gotikiniai kokliai iš Valdovų rūmų muziejaus rinkinių“. Čia atsiskleidžia pirmasis Europos dailės ir architektūros stilius, palikęs ryškius pėdsakus Lietuvos kultūros ir meno pavelde.

Plačiau

Publikuota: 2011-07-20 15:00 Atnaujinta: 2011-07-26 16:54
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika