Valdovų rūmų populiarumas – puikios vadybos pavyzdys

Iš viso per pastaruosius 2,5 metų šį dar nebaigtą statyti ir įrengti nacionalinį muziejų aplankė per 80 tūkst. žmonių.

Tokie lankytojų srautų rekordai stebina ne tik dėl to, kad Valdovų rūmai yra dažnai kritikuojami, jų statyba apipinta skandalais, o muziejuje net neatidaryta pagrindinė ekspozicija, nors ir demonstruojami kai kurie unikalūs archeologiniai radiniai.

Paradoksą paaiškina ne vien tai, kad žmonės plūsta pažiūrėti „plikų“ sienų suvilioti „uždrausto vaisiaus“ traukos. Pasak Valdovų rūmų direktoriaus Vydo Dolinsko, tai ir vadybiniais sugebėjimais stebinančio Valdovų rūmų kolektyvo nuopelnas. „Mūsų kolektyvas jaunas, pilnas idėjų, kurias stengiamės įgyvendinti. Daug prie muziejaus viešinimo ir populiarinimo prisideda ir savanoriai, praktiką pas mus atliekantys studentai“, – komandą giria pats puikiai kultūros vadybos principus praktiškai pritaikantis V.Dolinskas.

 

Tekstas publikuotas žurnale „Veidas“ Nr. 29 (975)

Susiję įrašai

Daugiau straipsnių

Maltos prezidentas nustebo Valdovų rūmų muziejuje radęs žymiausio Maltos dailininko darbą

20240228

Maltos Respublikos prezidentas dr. Georgeʼas Williamas Vella su žmona Miriam Vella, lankydamasis Lietuvoje, pageidavo daugiau pažinti ir Lietuvos istoriją, paveldą, abi valstybes siejusius ryšius. Valdovų rūmų muziejuje svečius lydėjęs gidas dr. Povilas Dikavičius pasakojo apie Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmus ir čia rezidavusius valdovus. Prezidentas maloniai nustebo išgirdęs Lietuvos didžiosios kunigaikštienės, Lenkijos karalienės, Neapolio karališkosios princesės ir Bario bei Rosano kunigaikštienės Bonos Sforcos vardą, domėjosi jungtimis su Italija, Sforcų gimine.

Plačiau

Paskaitoje – kolekcininkas apie savo aistrą

20240226

Kokie apdovanojimai, skiriami šalių vadovams, ministrams ir kitoms svarbioms asmenybėms? 

Vasario 27 d., antradienį, 18.00 val. garsus kolekcininkas Vilius Kavaliauskas pristatys asmeninę, kelis dešimtmečius kauptą įspūdingą faleristikos kolekciją ir atskleis Lietuvos Respublikos 1918–1940 m. valstybinių apdovanojimų istoriją.
 

Plačiau

Renesanso šedevras – Valdovų rūmų muziejuje

20240223

Valdovų rūmų muziejus pristato vieno žymiausių visų laikų italų dailininkų, Renesanso genijaus Džovanio Belinio (Giovanni Bellini, apie 1430–1516) paveikslą „Dievo Motina su Kūdikiu“. Jis eksponuojamas Atkurtų istorinių interjerų ekspozicijoje, specialiai šedevrui įrengtoje erdvėje.

Plačiau

Publikuota: 2011-07-20 15:00 Atnaujinta: 2011-07-26 16:54
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika