Nuotraukų galerija

Rugpjūčio savaitgaliai praleisti valdovės Bonos Sforcos sodelyje

20230829

Valdovų rūmų muziejus kvietė rugpjūčio savaitgalius praleisti valdovės Bonos Sforcos sodelyje – vasaros žiedų, čiurlenančio fontano ir meno aplinkoje. Nuo rugpjūčio 3 d. čia muziejaus edukatorė ir profesionali dailininkė Gretė Ginaitytė vedė edukacinius užsiėmimus suaugusiesiems ir šeimoms su mažais vaikais. Dalijamės akimirkomis iš užsiėmimų.

Plačiau

Kinas po žvaigždėmis 2023

20230801

Festivalis „Kinas po žvaigždėmis“ liepos 31 – rugpjūčio 1 dienomis sugrįžo į Valdovų rūmų Didįjį kiemą ir siūlė kolekcionuoti filmus po atviru dangumi.  Asmeninę filmų lentyną žiūrovai galėjo papildyti niekad nenusibostančia klasika – tokiais filmais, kaip „Kovos klubas“, „Boni ir Klaidas“, bei kitais.

Plačiau

Midsummer Vilnius 2023

20230731

Liepos 17-28 dienomis Valdovų rūmų Didžiajame kieme vyko festivalis „Midsummer Vilnius“. 8-ąjį kartą vykusio festivalio metu skambėjo žinomų Lietuvos atlikėjų, muzikos pasaulio legendų dainos bei pirmą kartą kartu dirbusių Lietuvos ir užsienio atlikėjų duetai. 

Plačiau

Valstybės diena 2023 m. – karaliaus Mindaugo karūnavimo 770-osios metinės

20230707

Dalijamės akimirkomis iš karališkos Valstybės dienos Valdovų rūmų muziejuje ir Vilniaus mieste. Liepos 6-ąją muziejaus dovanos pažiro per visą Vilniaus senamiestį: Triumfo arka (jos sienos kurtos iš ekranų, kuriuose keitėsi Lietuvos istorijos datos, įvykiai, asmenybės), iškilminga Triumfo eisena nuo Aušros vartų iki Katedros aikštės pro Triumfo arką, šventinis koncertas Katedros aikštėje, viso pasaulio lietuvių giedama „Tautiška giesmė“ ir tradicija tapusi Amilcareʼės Ponchiellio opera „Lietuviai“, dalyvaujant Ukrainos nacionalinei operai.
 
Dėkojame visiems dalyvavusiesiems!

Plačiau

Lietuvos ir Lenkijos vadovų vizitas Valdovų rūmų muziejuje

20230705

Neatsitiktinai valstybinė vakarienė Lenkijos pirmosios poros garbei rengiama Valdovų rūmuose, garbingiems svečiams su oficialiu vizitu viešint Vilniuje. Prezidentas Gitanas Nausėda ir Prezidentas Andrzejus Duda yra legendinių Žygimanto Augusto gobelenų parodos Vilniuje globėjai. 

Plačiau

„LNOBT OPEN“ magija Valdovų rūmų Didžiajame kieme!

20230707

Baigėsi jau tradicija tapęs „LNOBT Open“ festivalis, kuriame skambėjo italų statytojų rengiama „Pasaulio sutvėrimo“ pastatymo premjera, koncertiniai operų „Kaimo garbė“ ir „Lietuviai“ atlikimai bei Baleto Gala koncertas su žymiais Lietuvos ir užsienio šokėjais. Vasariškai elegantiškas, klasikinės muzikos ritmais ir vakaro vėsuma švelniai alsuojantis – toks buvo Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro festivalis „LNOBT Open“, birželio 27–liepos 6 dienomis savo sceną iškeitęs į Valdovų rūmų Didįjį kiemą.

Plačiau

Raimondo Paknio fotografijų parodos „Laiko pėdsakai: sienos ir spalvos“ atidarymo akimirkos

20230704

Raimondo Paknio fotografijų parodos „Laiko pėdsakai: sienos ir spalvos“ atidarymo akimirkos

Paroda buvo kurta kaip Valdovų rūmų muziejaus erdvėms pritaikyta instaliacija – didelio formato fotografijos derintos prie muziejaus interjero proporcijų, neutrali salių spalva pasirinkta kaip ypač palankus fonas spalvotoms fotografijoms, padedantis subtiliai išryškinti jose užfiksuotų pastatų polichromijos įvairovę. 

 

Plačiau

smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika
5121717534