Veiklos sritys

Mokslinė veikla

Nacionaliniame muziejuje Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmuose mokslininkai organizuoja, sistemina ir vykdo kultūros, meno, istorijos, archeologijos, architektūros, restauracijos bei kitus mokslinius tyrimus, kartu su mokslo ir studijų institucijomis bei mokslinių tyrimų įstaigomis rengia nacionalines ir tarptautines konferencijas, seminarus, įgyvendina kitus kultūros paveldo tyrimo ir aktualinimo projektus, susijusius su Lietuvos didžiųjų kunigaikščių rūmų istorija. Taip pat rengia nuolatines ir laikinas ekspozicijas, organizuoja parodas bei kitus kultūros ir švietimo renginius, publikuoja tyrimų rezultatus.

Plačiau

Užsienio ryšiai

Valdovų rūmų muziejus, siekdamas aktualinti Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės istorinį ir kultūrinį paveldą, su kitų šalių partneriais rengia tarptautines parodas Lietuvoje ir užsienyje, keičiasi eksponatais, aktualia muziejine informacija, ikonografija, fotomedžiaga, specialistais ir patirtimi, konsultuojasi rezidencijų atkūrimo, ekspozicijų įrengimo, muziejinių vertybių restauravimo, turizmo informacijos programų rengimo klausimais, įgyvendina bendrus mokslinius tiriamuosius bei kultūrinius projektus.

Plačiau

Projektinė veikla

Valdovų rūmų muziejus įgyvendina įvairios paskirties tęstinius bei baigtinius projektus. Savarankiškai ir/arba bendradarbiaujant su nacionaliniais, regioniniais muziejais, įvairiomis Lietuvos ir užsienio kultūros įstaigomis, pristatome muziejuje sukauptus gausius ir unikalius archeologijos, europinės taikomosios bei vaizduojamosios dailės kūrinius ir vertingą lituanistinę medžiagą.

Plačiau

smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika