Komisijos ir darbo grupės

Komisijos, komitetai, darbo grupės, tarybosVardas, pavardė

 
MUZIEJAUS TARYBAdoc. dr. Ramunė Šmigelskytė-Stukienė (tarybos pirmininkė)
info@valdovurumai.ltdoc. dr. Vydas Dolinskas
 dr. Rasa Gliebutė
 akad. dr. (hp) Rūta Janonienė
 Giedrius Krasauskas
 akad. prof. dr. Albinas Kuncevičius
 Rimantas Mikaitis
 Laimis Mikelevičius
 akad. prof. dr. Rimvydas Petrauskas
 Ernesta Sargūnaitė (tarybos sekretorė)
 prof. dr. Jūratė Senvaitienė
 Lirija Steponavičienė
 Ėrika Striškienė
 Laura Unikauskienė
 Marijus Uzorka
 Saulius Petras Andrašūnas (garbės narys)
 akad. Edmundas Armoška (garbės narys)
 dr. h. c. Romualdas Budrys (garbės narys)
 Eduardas Kauklys (garbės narys)
 Vilius Kavaliauskas (garbės narys)
 dr. Napalys Kazys Kitkauskas (garbės narys)
 dr. Pranas Kiznis (garbės narys)
 Edmundas Kulikauskas (garbės narys)
 prof. dr. Przemysław Mrozowski (garbės narys)
 akad. prof. dr. Jan Ostrowski (garbės narys)
 Jerzy T. Petrus (garbės narys)
 Ks. Maciej Radziwiłł (garbės narys)
 doc. dr. dr. h. c. Edmundas Antanas Rimša (garbės narys)
 akad. prof. dr. Andrzej Rottermund (garbės narys)
 prof. dr. Dirk Syndram (garbės narys)
 habil. dr. Vytautas Urbanavičius (garbės narys)
  
RESTAURAVIMO TARYBAĖrika Striškienė (tarybos pirmininkė)
 Dalius Avižinis
 Deimantė Baubaitė
 Rimvydas Derkintis
 dr. Rasa Gliebutė
 Jurgita Kalėjienė
 Bronislava Kunkulienė
 Janina Lukšėnienė
 Mantvidas Mieliauskas
 prof. dr. Jūratė Senvaitienė
 dr. Ramunė Šmigelskytė-Stukienė
 Laima Janina Vedrickienė
  
DARBO TARYBAToma Zarankaitė-Margienė (tarybos pirmininkė)
darbotaryba@valdovurumai.ltLaura Aldona Grybauskaitė-Vilčinskienė
 Eglė Nemeikaitė (tarybos sekretorė)
 Ignas Račickas
 Dovilė Urbonavičiūtė-Jankauskienė
  
STRATEGINIO PLANAVIMO KOMITETASgeneralinis direktorius (komiteto pirmininkas)
 generalinio direktoriaus pavaduotojas-vyriausiasis  muziejaus rinkinių kuratorius
 generalinio direktoriaus pavaduotojas administracijai ir infrastruktūrai
 generalinio direktoriaus pavaduotojas kultūrai ir mokslui
 Apsaugos tarnybos vedėjas
 Bendrųjų reikalų skyriaus vedėjas (komiteto sekretorius)
 Edukacijos skyriaus vedėjas
 Finansų skyriaus finansų vadovas
 Parodų ir leidybos skyriaus vedėjas
 Renginių skyriaus vedėjas
 teisininkas (komiteto sekretoriaus pavaduotojas)
  
RINKINIŲ KOMPLEKTAVIMO KOMISIJAĖrika Striškienė (komisijos pirmininkė)
 dr. Irena Kaminskaitė (komisijos pirmininko pavaduotoja, komisijos sekretorė)
 Dalius Avižinis
 dr. Paulius Foss-Bugys
 Ramunė Gudėnė
 Rita Lelekauskaitė-Karlienė
 Laimis Mikelevičius
 doc. dr. Ramunė Šmigelskytė-Stukienė
 Laura Unikauskienė
 dr. Toma Zarankaitė-Margienė
 komisijos konsultantai: doc. dr. Alma Braziūnienė, Rimvydas Derkintis, akad. dr. (hp) Rūta Janonienė, Vilius Kavaliauskas, prof. dr. Ieva Kuizinienė, Daiva Mitrulevičiūtė, doc. dr. Edmundas Antanas Rimša, prof. dr. Jūratė Senvaitienė, Dalia Valujevičienė. 
  
NUOLATINĖ PREKIŲ, PASLAUGŲ IR DARBŲ VIEŠŲJŲ PIRKIMŲ KOMISIJAGiedrius Krasauskas (komisijos pirmininkas)
 Ramunė Gudėnė (komisijos pirmininko pavaduotoja)
 Veronika Matuiza
 Daiva Masaitytė
 Nerija Perlavičiūtė (komisijos sekretorė)
  
Veronika Matuiza (komisijos pirmininkė)
Erika Sereikienė (komisijos sekretorė)
 dr. Irena Kaminskaitė
  
Egidijus Ožalas (komisijos pirmininkas)
 Lirija Steponavičienė
 Milda Samulionytė-Zikarienė
 Liuda Skripkienė
  
LEIDINIŲ KAINOS NUSTATYMO IR PLATINIMO KOMISIJAdoc. dr. Ramunė Šmigelskytė-Stukienė (komisijos pirmininkė)
 Rita Lelekauskaitė-Karlienė
 Mindaugas Puidokas
 Gintautas Striška
 Nijolė Urbienė (komisijos sekretorė)
 Marijus Uzorka
  
DARBUOTOJŲ SAUGOS IR SVEIKATOS KOMITETASGiedrius Krasauskas (komiteto pirmininkas)
 Gediminas Dubinskas
 Egidijus Ožalas
 Valentinas Zabarskas (komiteto sekretorius)
 

 

Publikuota: 2022-10-11 12:46 Atnaujinta: 2024-01-16 08:15
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika