Birželio 16 d., Kultūros naktį, vėl skambės Valdovų rūmai!

Unikalioje erdvėje skambės unikalūs projektai: Valdovų rūmų Renginių salėje koncertuos M. Rostropovičiaus labdaros ir paramos fondo „Pagalba Lietuvos vaikams“ talentai. Didžiajame Valdovų rūmų kieme mėgausimės ansamblio „Synaesthesis“, Mindaugo Stumbro kvarteto atliekama muzika, vėliau išvysime teatralizuotą operos koncertą „Dolce far niente“, Vilniaus šv. Jonų bažnyčios gospelo chorą (vad. Kristina Žaldokaitė), Kazimierą Likšą su grupe, o vakarą užbaigs nevaržomos energijos ir galingo vokalo savininkės Aistės pasirodymas.
 
Muziejaus lankymas NEMOKAMAS nuo 18.00 iki 24.00 val.
(paskutiniai lankytojai į muziejų įleidžiami iki 23.00 val.)
 


PROGRAMA:
 
17.00 val. | RENGINIŲ SALĖ
Pokalbis-diskusija „Kaip atgyja istorija? Unikaliausių XIII a. radinių iš Vilniaus Žemutinės pilies tyrimai ir išsaugojimo iššūkiai“. Europos archeologijos dienų programa

19.00 val. | RENGINIŲ SALĖ
M. Rostropovičiaus labdaros ir paramos fondas „Pagalba Lietuvos vaikams“ pristato koncertą „Stygos: 55 istorijos“.
 
VALDOVŲ RŪMŲ DIDYSIS KIEMAS (koncertai nemokami ir be registracijos)
     18.00 val. „Synaesthesis“
     20:00 val. Mindaugo Stumbro kvartetas
     21:00 val. Vilniaus šv. Jonų bažnyčios gospelo choras (vad. Kristina Žaldokaitė)
     22:00 val. Teatralizuotas operos koncertas „Dolce far niente“
     23:00 val. Kazimieras Likša ir grupė
     24:00 val. Aistė

Mėgaukitės muzika, rūmų skliautais ir kultūringa Vilniaus naktimi! 

 

Susiję įrašai

Daugiau straipsnių

Dienos stovykla vaikams „Karūnos akademija“ sugrįžta!

20240523

Muziejus – puiki vieta praleisti laiką smalsiems ir gudriems bendraminčiams! Kviečiame jus į penkių dienų nuotaikingą pažintinę kelionę. Joje, padedant Valdovų rūmų muziejaus darbuotojams – archeologams, restauratoriams, istorikams, genealogijos, heraldikos ir kitų paslaptingų sričių specialistams, – susipažinsime su Lietuvos didžiaisiais kunigaikščiais. Aiškinsimės, ką iš tiesų sapnavo Lietuvos didysis kunigaikštis Gediminas ir kodėl jis nešiojo kepurę, kodėl Gedimino pilį pastatė Vytautas, kokia kalba kalbėjo Aleksandras Jogailaitis ir kodėl jį bei jo žmoną sutuokė skirtingi dvasininkai, sužinosime, ką Žygimantas Augustas vadino Sibile ir Grifu bei kam priklausė Vladislovo Vazos širdis? Ir ne tik tai – stovyklautojų laukia dar daug įdomybių ir pramogų ne tik muziejuje, bet ir už jo ribų.

Plačiau

Publikuota: 2023-06-13 11:50 Atnaujinta: 2023-06-13 12:28
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika