Laimingų Naujųjų metų!

Ačiū visiems, kad buvote kartu 2022 metais. Daug dirbome, kad pasitiktume Jus su vertingomis, tarptautinėmis meno, istorijos parodomis, kvietėme į paskaitas, koncertus, ekskursijas, edukacijas...
Visos mūsų pastangos buvo skirtos Jums, kad galėtumėte dar giliau pažinti Lietuvos istoriją, išvysti netikėtus praeities niuansus, pasigrožėti išskirtiniais meno dirbiniais ar pasisemti įkvėpimo ateities projektams.
Nuoširdžiai dėkoju visiems lankytojams bei Valdovų rūmų muziejaus darbuotojams už didelį solidarumą ir atjautą Ukrainai ir ukrainiečiams, už nuoširdžią paramą pas mus apsigyvenusiems pabėgėliams iš Mariupolio, taip pat – už aukotus pinigus svarbiausioms Ukrainą remiančioms organizacijoms. Ukrainiečiai kovoja ir kenčia ne tik už save, bet ir už mūsų ramybę bei laisvę.
Valdovų rūmų muziejaus bendruomenės vardu linkiu Jums ir Jūsų Artimiesiems ramių, šviesių, džiaugsmingų švenčių, sėkmingų, laimingų ir taikingų Naujųjų metų!
Nuoširdžiai –
Vydas Dolinskas
Direktorius

Susiję įrašai

Daugiau straipsnių

Gotikos epocha Lietuvoje – Valdovų rūmų muziejaus parodoje

20231201

Paskutiniais dešimtmečiais Valdovų rūmų muziejuje vykę archeologinių radinių tyrimai leido daugiau pažinti Gotikos epochą – jos interjerą, puošybos detales, susiformavusį stilių. Remiantis naujausiais tyrimais Valdovų rūmų muziejuje pristatyta paroda „Nuo vienaragio iki Trijų Karalių: gotikiniai kokliai iš Valdovų rūmų muziejaus rinkinių“. Čia atsiskleidžia pirmasis Europos dailės ir architektūros stilius, palikęs ryškius pėdsakus Lietuvos kultūros ir meno pavelde.

Plačiau

Sudalyvaukite apklausoje apie Valdovų rūmų muziejų

20231130

Mieli lankytojai,
kviečiame dalyvauti apklausoje, kurioje galėsite įvertinti Valdovų rūmų muziejaus teikiamas paslaugas. Mums labai svarbi Jūsų nuomonė. Pateikdami savo atsakymus ir rekomendacijas, padėsite mums tobulėti. Visada siekiame patenkinti Jūsų lūkesčius.

Plačiau

Vilniaus istorija – 7–8 metrai po žeme

20231130

#pažinkmus – dr. Rasa Gliebutė, Valdovų rūmų muziejaus vyriausioji archeologė. Besibaigiant jubiliejiniams Vilniaus metams, Rasa pasakoja apie atradimus, pakeitusius Vilniaus istoriją, ir mažai matomą, bet svarbų archeologo darbą. 
 

Plačiau

Publikuota: 2023-01-03 11:39
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika