Laimingų Naujųjų metų!

Ačiū visiems, kad buvote kartu 2022 metais. Daug dirbome, kad pasitiktume Jus su vertingomis, tarptautinėmis meno, istorijos parodomis, kvietėme į paskaitas, koncertus, ekskursijas, edukacijas...
Visos mūsų pastangos buvo skirtos Jums, kad galėtumėte dar giliau pažinti Lietuvos istoriją, išvysti netikėtus praeities niuansus, pasigrožėti išskirtiniais meno dirbiniais ar pasisemti įkvėpimo ateities projektams.
Nuoširdžiai dėkoju visiems lankytojams bei Valdovų rūmų muziejaus darbuotojams už didelį solidarumą ir atjautą Ukrainai ir ukrainiečiams, už nuoširdžią paramą pas mus apsigyvenusiems pabėgėliams iš Mariupolio, taip pat – už aukotus pinigus svarbiausioms Ukrainą remiančioms organizacijoms. Ukrainiečiai kovoja ir kenčia ne tik už save, bet ir už mūsų ramybę bei laisvę.
Valdovų rūmų muziejaus bendruomenės vardu linkiu Jums ir Jūsų Artimiesiems ramių, šviesių, džiaugsmingų švenčių, sėkmingų, laimingų ir taikingų Naujųjų metų!
Nuoširdžiai –
Vydas Dolinskas
Direktorius

Susiję įrašai

Daugiau straipsnių

Dienos stovykla vaikams „Karūnos akademija“ sugrįžta!

20240523

Muziejus – puiki vieta praleisti laiką smalsiems ir gudriems bendraminčiams! Kviečiame jus į penkių dienų nuotaikingą pažintinę kelionę. Joje, padedant Valdovų rūmų muziejaus darbuotojams – archeologams, restauratoriams, istorikams, genealogijos, heraldikos ir kitų paslaptingų sričių specialistams, – susipažinsime su Lietuvos didžiaisiais kunigaikščiais. Aiškinsimės, ką iš tiesų sapnavo Lietuvos didysis kunigaikštis Gediminas ir kodėl jis nešiojo kepurę, kodėl Gedimino pilį pastatė Vytautas, kokia kalba kalbėjo Aleksandras Jogailaitis ir kodėl jį bei jo žmoną sutuokė skirtingi dvasininkai, sužinosime, ką Žygimantas Augustas vadino Sibile ir Grifu bei kam priklausė Vladislovo Vazos širdis? Ir ne tik tai – stovyklautojų laukia dar daug įdomybių ir pramogų ne tik muziejuje, bet ir už jo ribų.

Plačiau

Publikuota: 2023-01-03 11:39
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika