Laimingų Naujųjų metų!

Ačiū visiems, kad buvote kartu 2022 metais. Daug dirbome, kad pasitiktume Jus su vertingomis, tarptautinėmis meno, istorijos parodomis, kvietėme į paskaitas, koncertus, ekskursijas, edukacijas...
Visos mūsų pastangos buvo skirtos Jums, kad galėtumėte dar giliau pažinti Lietuvos istoriją, išvysti netikėtus praeities niuansus, pasigrožėti išskirtiniais meno dirbiniais ar pasisemti įkvėpimo ateities projektams.
Nuoširdžiai dėkoju visiems lankytojams bei Valdovų rūmų muziejaus darbuotojams už didelį solidarumą ir atjautą Ukrainai ir ukrainiečiams, už nuoširdžią paramą pas mus apsigyvenusiems pabėgėliams iš Mariupolio, taip pat – už aukotus pinigus svarbiausioms Ukrainą remiančioms organizacijoms. Ukrainiečiai kovoja ir kenčia ne tik už save, bet ir už mūsų ramybę bei laisvę.
Valdovų rūmų muziejaus bendruomenės vardu linkiu Jums ir Jūsų Artimiesiems ramių, šviesių, džiaugsmingų švenčių, sėkmingų, laimingų ir taikingų Naujųjų metų!
Nuoširdžiai –
Vydas Dolinskas
Direktorius

Susiję įrašai

Daugiau straipsnių

Pažintis su turtingas meno kolekcijas saugančia Lenkijos mokslų ir menų akademija – paskaitą skaitys akademikas hab. dr. Janas Ostrovskis

20240617

Birželio 28 d., penktadienį, 18 val. Valdovų rūmų muziejuje bus skaitoma paskaita apie išskirtinius fondus turinčią Lenkijos menų ir mokslų akademiją. Iš šių fondų į muziejų atvežta tarptautinė graviūrų paroda „Nuo pasaulio sukūrimo iki apokalipsės“ bus atidaryta paskaitos „Lenkijos mokslų ir menų akademija bei jos rinkiniai“ išvakarėse. Vieną seniausių Lenkijos mokslo institucijų ir jos kolekcijas pristatys žymus lenkų dailės istorikas, Lenkijos mokslų ir menų akademijos prezidentas, buvęs ilgametis Krokuvos Vavelio karališkosios pilies direktorius, Valdovų rūmų muziejaus tarybos garbės narys, akademikas, profesorius, habilituotas mokslų daktaras Janas Ostrovskis (Jan Ostrowski).

Plačiau

Dr. Tomos Zarankaitės-Margienės ir kolegų archeologų knyga – „Top 30“ knygų sąraše!

20240614

15min.lt vyr. redaktoriaus pavaduotojas Audrius Ožalas parengė 30-ies geriausių negrožinės literatūros knygų sąrašą. Labai džiaugiamės, kad Valdovų rūmų muziejaus kultūros istorikė dr. Toma Zarankaitė-Margienė, kartu su kitais autoriais – dr. Giedre Piličiauskiene ir dr. Povilu Blaževičiumi, išrinkta kaip vieno geriausių leidinių autorė. Kolektyvinė monografija „Šunys Lietuvoje XIII–XVIII amžiuje“ (Vilniaus universiteto leidykla) buvo pristatyta šiais metais per knygų mugę.

Plačiau

Publikuota: 2023-01-03 11:39
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika