Vokiečių žurnalistai keliautojams rekomenduoja pamatyti Valdovų rūmus

Žurnalo apie keliones „Geo Saison“ žurnalistė Petra Mikuta (Petra Mikutta) ir fotografas Jensas Boltas (Jens Boldt) lankėsi Vilniuje ir savo įspūdžius aprašė 2011 m. kovo mėnesio numeryje. Rašinio, iliustruoto įspūdingomis fotografijomis, antraštėje skelbiama, kad „istorinis įvykis – kabėti oro balione virš senamiesčio, gyventi 500 metų menančiame viešbutyje ir žiūrėti į Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmus“. Susipažinę su daugelio Vilniaus muziejų ekspozicijomis, vokiečių žurnalistai rekomenduoja aplankyti du – Genocido aukų muziejų ir Nacionalinį muziejų Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmus.

Susiję įrašai

Daugiau straipsnių

Vasarą Valdovų rūmų muziejus dirba ilgiau!

20240531

Pradedame vasaros sezoną, kuris bus pilnas puikios muzikos, kino bei istorijos. Taip pat ilgėja muziejaus darbo laikas ir jame galėsite apsilankyti visomis savaitės dienomis!

MUZIEJAUS DARBO LAIKAS VASARĄ (birželio 1 d. – rugpjūčio 31 d.):
I, II, III, VII 10.00–18.00
IV, V, VI 10.00–20.00
 

Plačiau

Dr. Tomos Zarankaitės-Margienės ir kolegų archeologų knyga – „Top 30“ knygų sąraše!

20240614

15min.lt vyr. redaktoriaus pavaduotojas Audrius Ožalas parengė 30-ies geriausių negrožinės literatūros knygų sąrašą. Labai džiaugiamės, kad Valdovų rūmų muziejaus kultūros istorikė dr. Toma Zarankaitė-Margienė, kartu su kitais autoriais – dr. Giedre Piličiauskiene ir dr. Povilu Blaževičiumi, išrinkta kaip vieno geriausių leidinių autorė. Kolektyvinė monografija „Šunys Lietuvoje XIII–XVIII amžiuje“ (Vilniaus universiteto leidykla) buvo pristatyta šiais metais per knygų mugę.

Plačiau

Publikuota: 2011-04-12 Atnaujinta: 2011-07-26 17:13
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika