Jamala ir „Andrey Chmut Band“ koncertas

Renginio data: 2022m.Liepos0720 d.21:00 - 23:00 Visi renginiai
Valdovų rūmų Didysis kiemas
Aktualu iki 2022-07-20
Renginio tipas:
Festivaliai
Renginio tipo nr.:
9

Aštuntąjį festivalio vakarą Valdovų rūmų kiemą užlies jausmingumu persmelktos melodijos, kurias dovanos Ukrainos dainininkė, 2016 m. „Eurovizijos“ nugalėtoja Jamala kartu su „Andrey Chmut Band“. Programą sudarys 6 unikalios kompozicijos ir džiazo standartai. Džiazas – tai laisvė, gyvybė ir improvizacija.

Nors Jamala daugeliui asocijuojasi su pergalę „Eurovizijoje“ pelniusia daina „1944“, tačiau ji toli gražu ne vien tik eurovizinio hito atlikėja. Jamalos scenoje spinduliuojama elegancija, profesionalumas ir nepaprastas balso tembras nepalieka abejingų.

Savo sodrų ir stiprų balsą P. Čaikovskio muzikos akademijos absolventė Jamala geba išnaudoti įvairiuose muzikos stiliuose. Akademijoje įgijusi operos solistės specialybę, dainininkė tapo daugybės džiazo festivalių laureate, perdainavo įvairių tautų liaudies dainas, išbandė jėgas atlikdama kitų muzikos stilių kūrinius. Naujausiame jos albume girdimos modernaus ritmenbliuzo ir soulo melodijos. Lietuvoje Jamala koncertuos su talentingu muzikantų penketu – „Andrey Chmut Band“, kuriam priklauso Andrey Chmut (saksofonas), George Iweze (bosinė gitara), Nik Nakonechniy (elektrinė gitara), Tobi Medic Drums (būgnai), Igor Agrich (klavišiniai).

Organizatorė – Všį „Baleto teatras"

 

Publikuota: 2022-04-14 17:28
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika