Al Di Meolos koncertas

Renginio data: 2022m.Liepos0719 d.21:00 - 23:00 Visi renginiai
Valdovų rūmų Didysis kiemas
Aktualu iki 2022-07-19
Renginio tipas:
Festivaliai
Renginio tipo nr.:
9

Septintąjį festivalio vakarą žiūrovų širdies stygomis gros džiazo ir roko gitaros virtuozas Al Di Meola. Regis, kiekvienas žmogus, balsas ar instrumentas turi savo galimybių ribas, tačiau patekusi į geras rankas gitara gali nustebinti net visko mačiusiuosius. Virtuoziškumas, talentas ir meistriškumas nuo nuostabios lyrikos iki Lotynų Amerikos muzikos, džiazo, roko ir klasikos atspindžių.

Tobulas meistriškumas, kai grojimo greitis neužleidžia vietos nuogam jausmui, gili skirtingų muzikos stilių pajauta – tai išskirtiniai gitaros genijaus Al Di Meolos atlikimo bruožai. Darnūs bei gaivūs gitarų sąskambiai, originalios kompozicijos ir muzikos žanrų įvairovė nepaliks abejingų.

Italų kilmės Al di Meola yra prestižinio „Grammy“ ir daugelio kitų svarbių apdovanojimų laimėtojas. Atlikėjas nuolat pelno kritikų liaupses už savo grojimo technikas elektrine ir akustine gitaromis. Gitaros virtuozas taip pat jau penkis kartus laimėjo žurnalo „Guitar Player“ geriausio džiazo gitaristo titulą ir kitų apdovanojimų už atlikimą akustine gitara, studijinius darbus, o 2015 m. buvo pagerbtas ypatingu Mileso Daviso vardo prizu už nuopelnus džiazo muzikai. Gitaros profesionalas savo diskografijoje turi daugiau nei 20 solinių albumų, yra surengęs daugybę pasaulinių turų, pasirodęs svarbiausiose didžiųjų miestų koncertų salėse, koncertavęs su ryškiausiais pasaulio atlikėjais, tokiais kaip Luciano Pavarotti, Stevie Wonderis ir kiti.

Organizatorė – Všį „Baleto teatras"

 

Publikuota: 2022-04-14 17:13
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika