„Kamanių šilelio“ koncertas

Renginio data: 2022m.Liepos0713 d.21:00 - 23:00 Visi renginiai
Valdovų rūmų Didysis kiemas
Aktualu iki 2022-07-13
Renginio tipas:
Festivaliai
Renginio tipo nr.:
9

Trečiasis festivalio vakaras kabins giliausius jausminius klodus. Lietuvišką indie folk stiliaus grupę „Kamanių šilelis“ verta išgirsti, pajausti ir pamatyti savo akimis. Pasirodyme skambės minimalistinė, ritmiška, švelniai psichodelinė ir visada tik iš širdies srūvanti muzika. Koncerte taip pat pasirodys keturiais balsais dainuojantis ansamblis, kuris dainas praturtins naujomis aranžuotėmis, įliedamas raganiškos gyvybės ir energijos.

Dainose – Kamilės Gudmonaitės, poeto Donaldo Kajoko ir lietuvių liaudies tekstai, apipinti šiuolaikiniais indie motyvais bei tradiciniais lietuvių ir kitų kultūrų instrumentais: dambreliais, sitara, didžeridu. Koncerte skambės ir visiems puikiai pažįstamos dainos, ir kūriniai iš naujausio grupės albumo „9“.

Šis duetas – režisierė Kamilė Gudmonaitė ir aktorius Mantas Zemleckas – dūzgia, kuria, skamba ir drauge auga jau daugiau nei dešimt metų. Kokias istorijas „Kamanių šilelis“ papasakos šį vidurvasarį?

2011 m. muzikinę veiklą pradėjęs menininkų duetas išleido tris albumus („Viskas teka“ – 2014 m.; „Namai“ – 2017 m., „9“ – 2020 m.) ir stebino drąsiai eksperimentuodamas su folkmuzikos stiliumi ir netradiciniais instrumentais. Pirmuosiuose koncertuose „Kamanių šilelio“ nariai savo kūrinius atliko muzikuodami su namuose ar sode naudojamais įrankiais, o dabar jų kūryboje girdima ir elektronika. Pradžioje duetą pirmyn ginė paaugliškas maksimalizmas ir viskas sukosi tik apie meilę bei kūrybą. Šiandien tai du labai talentingi suaugę žmonės, savo kūriniuose kalbantys apie vidinius išgyvenimus ir įsiklausymo į tylą bei save svarbą.

Organizatorė – Všį „Baleto teatras"

Publikuota: 2022-04-14 16:53
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika