„BrainStorm“ koncertas

Renginio data: 2022m.Liepos0714 d.21:00 - 23:00 Visi renginiai
Valdovų rūmų Didysis kiemas
Aktualu iki 2022-07-14
Renginio tipas:
Festivaliai
Renginio tipo nr.:
9

Ketvirtasis festivalio vakaras bus legendinis. Nors gyvename pokyčių laikotarpiu, kai kurie dalykai permainoms nepavaldūs. Legendinė latvių grupė „BrainStorm“ atveža tobulai sustyguotą programą, kuri džiugins klausytojus ne tik jų mėgstamiausiomis mintinai išmoktomis dainomis, bet ir naujausia savo kūryba. Festivalio publikai grupė pristatys pandemijos metu sukurtą albumą „Lonesome Moon“ (liet. „Metai be kalendoriaus“). Dainos iš šio išskirtinio albumo pirmą kartą skambės Lietuvoje! 

Dvejus metus kurtas albumas praėjusių metų rudenį pristatytas įspūdingu koncertinio įrašo formatu. Tąkart koncertinio įrašo darbai truko kelis mėnesius specialiai tam įrengtoje studijoje, kurioje dainos taip pat buvo įrašytos gyvai.
Jau tris dešimtmečius grupė suburia pilnas koncertų erdves ištikimų ir grupės muziką naujai atrandančių gerbėjų. „A Day Before Tomorrow“, „My Star“, „Maybe“ – dainos, kurios įsirėžė ne vienai poproko muzikos mylėtojų kartai. Taip pat bus galima išgirsti pripažinimą jau spėjusius pelnyti kūrinius iš naujausio grupės albumo („Feels“, „Karuseli“, „Moja Luna“) bei visiškai naujus kūrinius latvių kalba.

Latvijos poproko grupė „BrainStorm“ nuo susikūrimo yra išleidę daugiau nei 20 albumų įvairiomis kalbomis, o jų įsimintini koncertai tiek gimtojoje Latvijoje, tiek kitose šalyje surenka pilnas sales klausytojų. Iš šios grupės sklinda gintaro šiluma. Grupė išskirtiniu skambesiu ir subtilumu užtikrintai pavergia stadionus. „BrainStorm“ dar yra vadinami „smėlio dėžės ansambliu“, nes jie sugebėjo padaryti neįtikėtiną dalyką – tikrą vaikišką draugystę iš provincijos kiemo perkelti į pasaulio sceną. „BrainStorm“ fenomenas yra trijų kalbų kultūrų – latvių, rusų ir anglų – susiliejimas. Grupė iš nedidelės Europos šalies tapo visuotiniu reiškiniu, panaikinančiu sunkumus versti dainų eilutes iš vienos kalbos į kitą. Jų darbas su legendiniu Antonu Corbinu, ikoninių „Depeche Mode“, „Red Hot Chilli Peppers“, „U2“ ir „Metallica“ nuotraukų autoriumi, suteikia grupei tarptautinį pripažinimo ženklą.

Organizatorė – Všį „Baleto teatras"

Publikuota: 2022-04-14 16:58
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika