Nemokamas sekmadienis Valdovų rūmuose

Renginio data: 2020m.Spalio1025 d.10:00 - 16:00 Visi renginiai
Valdovų rūmai
Aktualu iki 2020-10-25
Renginio tipas:
Visi renginiai
Renginio tipo nr.:
1

Kai lauke šalta ir niūru, praleiskime smagiai dieną muziejuje! NEMOKAMAS SEKMADIENIS Valdovų rūmuose paskutinį spalio savaitgalį (10 25).

Kviečiame apsilankyti muziejuje, apžiūrėti ekspozicijas, naują parodą „ISTORIJA IR ATMINTIS. Romano Borisovo akvarelės“ (IV maršrutas) ir vieno šedevro tarptautinę parodą „Šlovingas, didis ir neregėtas įvykis: 1611 m. Maskvos caro priesaika“ (II maršrutas).

Maloniai lauksime Jūsų!
Muziejaus gidai Jūsų lauks ekskursijose.

11.00 val. Apžvalginė ekskursija (I–II maršrutai) su muziejaus gidu užsiregistravusiems pavieniams lankytojams. Registracija į ekskursiją

14.00 val. Ekskursija po parodą „ISTORIJA IR ATMINTIS. Romano Borisovo akvarelės“ su muziejaus gidu užsiregistravusiems pavieniams lankytojams. Registracija į ekskursiją

Savarankiškai pažinčiai su muziejaus erdvėmis ir eksponatais siūlome išbandyti Muziejaus audiogidą, kurį už 1 Eur įsigysite muziejaus kasose.

Paskutiniai lankytojai įleidžiami likus valandai iki muziejaus uždarymo.

Publikuota: 2020-10-23 13:46
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika