Spektaklis „Jobo knyga“ (rež. E. Nekrošius)

Renginio data: 2020m.Liepos0721 d.21:00 - 23:00 Visi renginiai
Valdovų rūmų Didysis kiemas
Aktualu iki 2020-07-21
Renginio tipas:
Spektaklis
Renginio tipo nr.:
24

Liepos 21 d. festivalyje „Midsummer Vilnius“, vyksiančiame Valdovų rūmų Didžiajame kieme, po atviru dangumi, prisiminsime lietuvių teatro genijų Eimuntą Nekrošių. Žiūrovai galės išvysti jo spektaklį „Jobo knyga“.
Šis E. Nekrošiaus spektaklis sukurtas pagal vieną bene daugiausiai klausimų ir diskusijų sukeliančių Šventojo Rašto tekstų. Esminiai žmogaus būties klausimai, žemiškojo gyvenimo prasmės ir amžinybės suvokimo dilema, pastangos suvokti ir atrasti Dievą kaip jėgą, kuriančią ir griaunančią likimus, buvo daugelio E. Nekrošiaus spektaklių esmė.
Pagrindinį vaidmenį atlieka Remigijus Vilkaitis – legendiniu vadinamas aktorius, vienas iš režisierės Dalios Tamulevičiūtės dešimtuko narių. Anot jo, Jobo istorija išsiskiria savo žmogiškumu, tikroviškumu ir vis pasikartoja žmonijos gyvenime.

Režisierius Eimuntas Nekrošius
Scenografas Marius Nekrošius
Kostiumų dailininkė Nadežda Gultiajeva
Kompozitorius Leon Somov
Šviesų dailininkas Audrius Jankauskas

Vaidina: Remigijus Vilkaitis, Vygandas Vadeiša, Vaidas Vilius, Milda Noreikaitė, Marija Petravičiūtė, Simonas Dovidauskas, Tauras Čižas.

Daugiau informacijos apie festivalį: www.midsummervilnius.com

Publikuota: 2020-06-25 08:07 Atnaujinta: 2020-06-25 14:16
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika