Monikos Liu koncertas

Renginio data: 2020m.Liepos0720 d.21:00 - 23:00 Visi renginiai
Valdovų rūmų Didysis kiemas
Aktualu iki 2020-07-20
Renginio tipas:
Koncertas
Renginio tipo nr.:
12

Miesto širdis nenustoja plakti – festivalis „Midsummer Vilnius“ sugrįžta! Šiųmetį festivalį liepos 20 d. atidarys vienas ryškiausių pastarojo laikotarpio pokyčių lietuviškos muzikos scenoje – atlikėja Monika Liu. Praėjusių metų pabaigoje ji nustebino klausytojus nostalgiško retro skambesio daina „Vaikinai trumpais šortais“. Tai ne tik pirmasis atlikėjos kūrinys lietuvių kalba, bet ir visiškai naujas karjeros posūkis. Kūrinys sulaukė didžiulio populiarumo, o lietuviškos estrados tema vyrauja ir šį pavasarį pasirodžiusioje atlikėjos vinilinėje plokštelėje „Melodija“.
Savitu muzikos stiliumi ir humoro jausmu scenoje išsiskirianti atlikėja festivalyje pirmą kartą gyvai dalinsis naujomis lietuviškomis dainomis ir autoriniais kūriniais anglų kalba, pritariant specialiai pasirodymui suburtai grupei.
Koncertas atidarys penktąjį „Midsummer Vilnius“ festivalį, liepos 20–24 d. vyksiantį sostinės Valdovų rūmų Didžiajame kieme.

Monikos Liu singlas „Vaikinai trumpais šortais“: https://www.youtube.com/watch?v=7_KQ8zUhcww
Daugiau informacijos apie festivalį: www.midsummervilnius.com

Publikuota: 2020-06-23 15:50 Atnaujinta: 2020-06-25 14:10
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika