Justinos Gringytės ir Petro Geniušo koncertas

Renginio data: 2020m.Liepos0722 d.20:30 - 23:00 Visi renginiai
Valdovų rūmų Didysis kiemas
Aktualu iki 2020-07-22
Renginio tipas:
Koncertas
Renginio tipo nr.:
12

Miestą užplūdus maloniai vasariškai šilumai, Valdovų rūmuose ir vėl skambės muzika. Vidurvasario šventėje šiemet susitiks du muzikos profesionalai, savo menu besidalijantys su visu pasauliu. Valdovų rūmų Didžiajame kieme pasirodymą surengs ir ypatingos muzikos garsais miesto širdį pradžiugins mecosopranas Justina Gringytė bei vienas ryškiausių Lietuvos pianistų Petras Geniušas. 
Britų dienraščiai „The Telegraph“ ir „The Times“ J. Gringytės balsą lygino su griaustinio jėga, gyrė nepriekaištingą jos techniką. 2015 m. Tarptautiniuose operos apdovanojimuose kaip geriausia jaunoji solistė įvertinta atlikėja pasirodo Lietuvos, Korėjos, Didžiosios Britanijos, Ispanijos ir kitų šalių operos scenose. Be to, ji yra įsteigusi savo labdaros ir paramos fondą talentingiems jauniesiems muzikantams remti.
P. Geniušas iš Lietuvos atlikėjų išsiskiria nuolatinėmis naujų išraiškos formų paieškomis – per savo solidžią karjerą jis yra akomponavęs dramos spektakliams, baletams ir net kabaretams, dalyvavęs džiazą ir kitus stilius jungiančiuose projektuose. Dėstytojauja ne tik Lietuvoje, bet ir Škotijos karališkojoje muzikos akademijoje. Už savo veiklą pianistas apdovanotas Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino Riterio kryžiumi.
Įspūdingas duetas užpildys Valdovų rūmų kiemą itališka muzika – skambės kompozitorių G. Rossini, V. Bellini, G. Donizetti kūriniai. P. Geniušas solo skambins D. Scarlatti, C. Debussy kūrinius.

Daugiau informacijos apie festivalį: www.midsummervilnius.com

 

Publikuota: 2020-06-25 08:53 Atnaujinta: 2020-06-30 10:10
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika