JAZZU koncertas (perkeltas)

Renginio data: 2019m.Liepos0727 d.21:00 - 23:00 Visi renginiai
Valdovų rūmų Didysis kiemas
Aktualu iki 2019-07-27
Renginio tipas:
Koncertas
Renginio tipo nr.:
12

Liepos 17 d. turėjęs įvykti Jazzu koncertas perkeltas į liepos 27 d., 21 val.
Informaciją dėl bilietų galiojimo ar grąžinimo rasite čia.


Scenoje ji kaskart kitokia, visą save atiduodanti muzikai ir visada pakerinti aksominio balso skambesiu. Liepos 17 d. festivalyje „Midsummer Vilnius“ jau ne pirmą kartą pasirodys viena ryškiausių Lietuvos atlikėjų Justė Arlauskaitė-Jazzu. Ji mėgsta stebinti, o profesionalumas neatsiejama jos pasirodymų dalis, tad nekelia abejonių, kad klausytojų lauks vienas žaviausių vasaros koncertų.

Originali savo žanro profesionalė sukurs tikros muzikos vakarą, kuris privers suspurdėti ne tik miesto širdyje stūksančių didingų rūmų dvasią, bet ir klausytojų širdis.

Visi, nespėję  gyvai išgirsti naujausios Justės kūrybos pavasarį pasibaigusio koncertinio turo metu, turės galimybę tai padaryti jau šią vasarą, kur skambės naujos autorinės dainos bei gerai žinomi kūriniai, tokie kaip „Po mano oda“, „Aš skiriu tau šį lietų“, „Lower than the Ground“ ir kt.

Jazzu daina „Aš skiriu tau šį lietų“: https://youtu.be/ny-yx2qQjaQ

Scena – neatsiejama Justės Arlauskaitės gyvenimo dalis, kuria ji beatodairiškai dalinasi su savo klausytojais, kaskart atverdama naujas savo sielos kerteles. Justė užsiminė, kad jai labai gera sugrįžti į „Midsummer Vilnius“, ten kur atvira širdimi dalinsis tuo,  ką turi brangiausio – savo muzika.

Šiais metais koncertinį turą po didžiausias Lietuvos arenas surengusi atlikėja savo gerbėjams neleidžia nuobodžiauti – jos muzikos skambesys keičiasi ir kaskart pažeria naujų muzikos spalvų. Visas Jazzu kūrybinis kelias – tai nuolatinis tobulėjimas ir augimas, kuris veda prie didesnių pokyčių, profesionalumo, išgryninto skambesio ir gylio.

Festivalis „Midsummer Vilnius“ vyks šių metų liepos 15-26 d.

Festivalio „Midsummer Vilnius“ 2018 m. video:

https://youtu.be/1IZQroe7-Fo

Daugiau informacijos apie festivalį „Midsummer Vilnius“ – „Facebook“ paskyroje ir internetiniame puslapyje www.midsummervilnius.com

Bilietai

Publikuota: 2019-05-08 15:31 Atnaujinta: 2019-07-17 17:01
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika