ANDRIUS MAMONTOVAS: ELEKTROMECHANINIS KONCERTAS

Renginio data: 2019m.Liepos0719 d.21:00 - 23:00 Visi renginiai
Valdovų rūmų Didysis kiemas
Aktualu iki 2019-07-19
Renginio tipas:
Koncertas
Renginio tipo nr.:
12

Šią vasarą Valdovų rūmų kieme vėl skambės Andriaus Mamontovo muzika – šį kartą atlikėjas grįžta į „Midsummer Vilnius“ visai kitokiam muzikiniam susitikimui. Liepos 19 d. koncerte žiūrovai išgirs žymiausius muzikanto kūrinius, kuriems netikėtą skambesį suteiks netradiciniai atlikimo būdai.

Su nauja energija ir įkvėpimu Andrius nenustoja stebinti savo gerbėjų, nuolatos ieškodamas naujų muzikos formų. „Džiugu vėl sugrįžti į festivalį „Midsummer Vilnius“, ir šį kartą su visai kitokio formato pasirodymu. Pasiruošimai šiam koncertui ir kūrybinis procesas man labai įdomus ir intriguojantis, tikiu, kad klausytojai bus maloniai nustebinti“, – pasakojo muzikantas.  

Praeitais metais A. Mamontovas festivalyje surengė debiutinį koncertą kartu su orkestru, kuris dar visai neseniai baigė anšlaginį turą po didžiąsias Lietuvos arenas. Be to, A. Mamontovo albumo „Šiaurės naktis. Pusė penkių“ naujoji versija nuskambėjusi drauge su Lietuvos kameriniu orkestru, diriguojamu Modesto Pitrėno buvo įrašyta legendinėje „Abbey Road“ studijoje, Londone.

Kiekvienas A. Mamontovo pasirodymas scenoje – tai atsakingas ir prasmingas muzikinis susitikimas, nepaliekantis abejingų.

A. Mamontovo daina „Kitoks pasaulis“: https://youtu.be/FU63qrlJ4Z4

Pasak Andriaus, muzika visada kviečia ieškoti naujų formų, su laiku keičiasi ir santykis su ja. „Kažkada anksčiau mano kūryboje buvo daugiau spontaniškumo, dabar kiekvienam garsui, natai ir žodžiui norisi skirti daug dėmesio. Bet pokyčiai yra natūralus ir gaivališkas dalykas. Ką gali žinoti? Galbūt vėl grįšiu prie spontaniško požiūrio. Keliaudami per gyvenimą, pereiname įvairias fazes ir laikotarpius“, – apie ilgametę muzikinę veiklą pasakojo atlikėjas.

Festivalis „Midsummer Vilnius“ vyks šių metų liepos 15-26 d.

Festivalio „Midsummer Vilnius“ 2018 m. video: https://youtu.be/1IZQroe7-Fo

Daugiau informacijos apie festivalį „Midsummer Vilnius“ – „Facebook“ paskyroje ir internetiniame puslapyje www.midsummervilnius.com

Publikuota: 2019-05-08 15:50 Atnaujinta: 2019-05-08 15:52
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika