Charles Castronovo „Opera po žvaigždėmis“

Renginio data: 2017m.Liepos0727 d.20:30 - 22:00 Visi renginiai
Valdovų rūmų Didysis kiemas
Aktualu iki 2017-07-27
Renginio tipas:
Festivaliai
Renginio tipo nr.:
9

Liepos 27 d. pasaulinio garso operos žvaigždė iš JAV koncertuos festivalyje „Midsummer Vilnius“. Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmų Didžiajame kieme Charlesas Castronovo pasirodys kartu su Lietuvos kameriniu orkestru, diriguojamu Modesto Pitrėno, ir atliks ištraukas iš žymiausių pasaulio operų ir miuziklų.

Pasaulyje pripažintas, vienas iš geriausių lyrinių savo kartos tenorų dainavo pačiose didžiausiose ir profesionaliausiose pasaulio scenose. Jo talentu žavėjosi Karališkojo operos teatro „Covent Garden“ lankytojai Londone (Jungtinė Karalystė), klausytojai Niujorke esančiuose „Metropolitan“ operos rūmuose (JAV), Vienos (Austrija) ir Berlyno (Vokietija) valstybinėse operose, Paryžiaus „Opera Bastille“ bei daugelyje kitų, taip pat ir Zalcburgo (Austrija) bei Provanso Ekso (Prancūzija) klasikinės muzikos festivaliuose.

Išgirsti talentingąjį operos solistą jau galėjo ir lietuviai – Charlesas Castronovo į Vilnių grįžta jau trečią kartą. Pirmą kartą atlikėjas čia svečiavosi 2011 m., o antrą kartą lankėsi 2015 metais.

Sicilietiško kraujo turintis 41-erių tenoras klasikinio vokalo mokėsi Kalifornijos universitete, kur jį netrukus pastebėjo Los Andželo operos meno vadovas Williamas Vendice’as. Šiame operos teatre ir prasidėjo dabar visame pasaulyje žinomo operos solisto karjera.

Žymiojo atlikėjo iš Niujorko repertuare – didieji vaidmenys V. A. Mocarto operose „Don Žuanas“, „Visos jos tokios“, „Užburtoji fleita“, taip pat Edgaro vaidmuo operoje „Liučija di Lamermur“, Nemorino vaidmuo „Meilės eliksyre“, Alfredo vaidmuo „Traviatoje“, kurioje pasirodė kartu su žymiąja Anna Netrebko.

Ch. Castronovo taip pat pelnė visuotinį pripažinimą už atliktą pagrindinį Fausto vaidmenį, Romeo vaidmenį operoje „Romeo ir Džuljeta“, pasirodymus „Rigolete“, „Bohemoje“. Kartu su ispanų operos žvaigžde Placido Domingo Ch. Castronovo atliko vieną pagrindinių vaidmenų Danielio Catano operoje „Laiškanešys“.

Tarp planuojamų Ch. Castronovo pasirodymų – debiutas Barselonos (Ispanija) operos teatre „The Gran Teatre del Liceu“ (Alfredo vaidmuo). Be pasirodymų operos teatruose, garsusis JAV tenoras taip pat keliauja kaip solo atlikėjas. Jis pasirodė Kinijoje, Japonijoje, Rusijoje, Danijoje, koncertavo su geriausiais pasaulio orkestrais – Niujorko filharmonijos orkestru, Čikagos simfoniniu orkestru ir kitais.

Vaizdo klipą galite pamatyti čia.

Jau ne pirmą kartą vykstančiame viename prabangiausių klasikinės muzikos renginių „Opera po žvaigždėmis“ klausytojus muzikos garsais užbūrė Modesto Pitrėno diriguojamas Lietuvos kamerinis orkestras kartu su sopranu Ona Kolobovaite bei solistu Kostu Smoriginu, taip pat žymiausias operų arijas po žvaigždėmis atliko operos solistas, tenoras Merūnas Vitulskis bei televizijos projekto „Triumfo arka“ nugalėtoja, sopranas Lilija Gubaidulina.

Bilietus į žymiojo operos solisto Charleso Castronovo ir Lietuvos kamerinio orkestro, diriguojamo Modesto Pitrėno, koncertą ir kitus festivalio „Midsummer Vilnius“ renginius galima įsigyti bilietai.lt, „Bilietų pasaulis“ kasose arba internetu www.bilietupasaulis.lt.

Publikuota: 2017-05-24 09:23
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika