The Tiger Lillies „Madame Piaf“

Renginio data: 2017m.Liepos0726 d.20:30 - 22:30 Visi renginiai
Valdovų rūmų Didysis kiemas
Aktualu iki 2017-07-26
Renginio tipas:
Festivaliai
Renginio tipo nr.:
9

Į festivalį „Midsummer Vilnius“ liepos 26 d. atvykstanti grupė „The Tiger Lillies“ lietuvių melomanus džiugins jau trečią kartą. Sėkmingus pasirodymus Lietuvoje surengusi viena labiausiai savo stiliumi išsiskiriančių britų grupių šiemet grįžta su nauja programa „Madame Piaf“. 2016 m. pasirodžiusį „The Tiger Lillies“ albumą įkvėpė nepaprastas legendinės prancūzų dainininkės Edithos Piaf gyvenimas ir kūryba. Albume yra 11 originalių grupės dainų ir 6 atnaujintos E. Piaf dainų versijos, kurias grupė atliks ir savo koncerte Vilniuje, Valdovų rūmų kieme.

Jau 28-erius metus gyvuojanti grupė išlieka viena unikaliausių pasaulyje, savo dainose kalbanti apie pačius įvairiausius gyvenimo aspektus. Šio kolektyvo muzikos pasaulį paaiškinti gana sunku – jis svyruoja nuo gilaus liūdesio, aštrios ironijos iki begalinio grožio ir žavi įvairiausio skonio klausytojus.

Karjerą koncertais baruose pradėjusi grupė netruko taip išpopuliarėti, kad greitai pradėta kviesti į svarbiausias Niujorko (JAV), Londono (Jungtinė Karalystė) ir kitų didmiesčių teatrų sales, žymųjį Sidnėjaus operos teatrą (Australija). Už savo kultinį miuziklą „Shockheaded Peter“ kolektyvas „The Tiger Lillies“ buvo įvertintas prestižiniu teatro apdovanojimu „Olivier“, o už albumą „The Gorey End“ nominuotas „Grammy“ apdovanojimui.

Per tris dešimtmečius grupė išleido per 30 albumų. o per metus vidutiniškai surengia apie 200 koncertų. Savo kūryboje „The Tiger Lillies“ nuolat atranda naujų būdų šokiruoti, sužavėti ir linksminti į jų gyvus pasirodymus susirenkančią publiką. Kiekvienas grupės koncertas klausytojams yra neužmirštama patirtis.

Bilietus galite įsigyti bilietai.lt.

Publikuota: 2017-05-24 09:16
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika