JAZZU Solo koncertas

Renginio data: 2017m.Liepos0728 d.21:00 - 22:30 Visi renginiai
Valdovų rūmų Didysis kiemas
Aktualu iki 2017-07-28
Renginio tipas:
Festivaliai
Renginio tipo nr.:
9

Festivalio „Midsummer Vilnius“ organizatoriai atskleidžia ir dar vieną itin laukiamą Justės Arlauskaitės-Jazzu pasirodymą. Publikos numylėtinė, daugiatūkstantines minias į savo pasirodymus sutraukianti dainininkė šiemet į festivalį sugrįš jau trečią kartą. Visi bilietai į praėjusius Jazzu pasirodymus buvo išparduoti dar gerokai prieš koncertus ir sulaukė didelių susirinkusių klausytojų ovacijų.

Kartu su Leonu Somovu dainininkė Muzikos asociacijos metų apdovanojimuose (M.A.M.A.) šiemet pelnė Metų grupės bei Metų koncertinės grupės apdovanojimus ir yra viena ryškiausių žvaigždžių Lietuvos padangėje.

Liepos 28 d. Valdovų rūmų kieme po atviru dangumi pasirodysianti aksominio balso savininkė festivaliui ruošia specialią programą. Ji žada atlikti gerai žinomus kūrinius bei nustebinti naujomis savo dainomis ir kitomis staigmenomis. Be abejonės, tai bus vienas jautriausių ir įsimintiniausių vasaros vakarų.

Bilietus galite įsigyti bilietai.lt.

Publikuota: 2017-05-24 09:29
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika