„Highly Sedated Orchestra“ koncertas

Renginio data: 2017m.Liepos0721 d.21:00 - 23:00 Visi renginiai
Valdovų rūmų Didysis kiemas
Aktualu iki 2017-07-21
Renginio tipas:
Festivaliai
Renginio tipo nr.:
9

Vienas geriausių muzikos prodiuserių Lietuvoje Leonas Somovas jau antrus metus daugiau laiko praleidžia Stokholme nei Lietuvoje. Čia kartu su švedų elektroninės muzikos grupe „Highly Sedated“ jis pasinėręs į kūrybą, o jos vaisius liepos 21 d. pristatys ir Lietuvos klausytojams.

Leonas kartu su grupės „Highly Sedated“ nariais Patricku Ray, Verneriu Westlundu, Sebastianu Dollingeriu ir Hannesu Soderlundu siekia pasaulinės šlovės, ir šis tikslas pamažu pildosi. Praėjusiais metais grupė pasirašė sutartis su garsiojo švedų didžėjaus Steve’o Angello prodiuserine kompanija „Size records“ ir dar 2016 m. klausytojams pristatė du singlus – „Existence“ bei „Got Some Water“. Grupės koncertas praėjusių metų pabaigoje skambėjo ir BBC radijo eteryje, Steve’o Angello laidoje.

Muzikinį klipą galite pamatyti čia.

Valdovų rūmų kieme kuriama elektroninė muzika šįkart suskambės netradiciškai – ją papildys klasikinės muzikos garsai. Pirmą kartą prie Leono ir jo kolegų iš Švedijos projekto prisijungs ir Lietuvos kamerinis orkestras, diriguojamas Modesto Pitrėno. Kartu jie pristatys projektą „Highly Sedated in Orchestra“.

„Kasmet ieškome įdomių ir negirdėtų pasirodymų formatų, kurie atvertų naujas galimybes atlikėjams ir stebintų susirinkusius klausytojus. Praėjusiais metais scenoje su Lietuvos kameriniu orkestru pasirodė viena populiariausių atlikėjų Jazzu, kuri šiemet festivaliui ruošia naują programą, o šįkart orkestro partneriu taps jos scenos bendražygis – Leonas. Tikime, kad „Highly Sedated in Orchestra“ koncertas lankytojams bus ne tik puikus atradimas, bet ir netikėtas vakarėlis po atviru dangumi”, – žada festivalio iniciatorius Valdas Petreikis. 

Bilietus galite įsigyti bilietai.lt.

Publikuota: 2017-05-24 09:00
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika