Linas Adomaitis & „G-strings“

Renginio data: 2017m.Liepos0720 d.20:30 - 22:00 Visi renginiai
Valdovų rūmų Didysis kiemas
Aktualu iki 2017-07-20
Renginio tipas:
Festivaliai
Renginio tipo nr.:
9

Festivalio lankytojai liepos 20 d. turės galimybę pamatyti ir išgirsti naują Lino Adomaičio ir Vokietijos styginių kvinteto „G-Strings“ projektą. Atlikėjai kartu pristatys muzikinę programą, kurią 2016-ųjų rugsėjį atliko Vokietijoje ir kuri sulaukė pilnų salių žiūrovų bei gausių jų aplodismentų.

Linui Adomaičiui šių metų koncertai yra ypatingi. Vienas populiariausių Lietuvos atlikėjų mini savo muzikinės karjeros 20-metį. Praėjusių metų lapkritį atlikėjas įgyvendino savo seną svajonę – išleido pirmąją vinilinę plokštelę, kurioje įrašyti jo albumo „Laiko mašina“ kūriniai. Šiuo metu dainininkas įrašinėja jubiliejinį albumą, jis turėtų pasirodyti jau rudenį.

Kartu su žymiu Lietuvos atlikėju pasirodys ir „G-Strings“ grupė. Koncerte smuikais gros Stefan Pintev ir Rodrigo Reichel, altu – Jan Larsen, kontrabosu – Frank Skriptchinski, o violončele – Šiaurės Vokietijos radijo (NDR) orkestro violončelių koncertmeisteris Vytautas Sondeckis.

Prie „G-Strings“ ir Lino Adomaičio savo meistriškumu prisideda džiazo pianistas Egidijus Buožis, sukaupęs didelę patirtį scenoje, išleidęs 7 albumus, bendradarbiavęs su garsiausiais muzikantais ir pelnęs solidžių apdovanojimų Lietuvoje ir užsienyje. Intriguojantis faktas: E. Buožis yra Lietuvos Gineso rekordininkas, atlikęs ilgiausiai trukusį vienos kompozicijos džiazo rečitalį.

Valdovų rūmų kieme po atviru dangumi klausytojams pristatomoje programoje skambės džiazo standartai, autorinės „G-Strings“ kompozicijos bei neįprastai atliekami garsūs užsienio hitų perdirbiniai – nuo Elvio Presley iki Prince’o ir šiuolaikinių atlikėjų kūrinių.

Bilietus galite įsigyti bilietai.lt.

Publikuota: 2017-05-24 08:53
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika