Tigran Hamasyan koncertas

Renginio data: 2017m.Liepos0719 d.20:30 - 22:00 Visi renginiai
Valdovų rūmų Didysis kiemas
Aktualu iki 2017-07-19
Renginio tipas:
Festivaliai
Renginio tipo nr.:
9

Vilniaus miesto širdyje liepos 19 d. pasirodysiančio Tigrano Hamasyano muzikoje susijungia stiprios džiazo improvizacijos ir turtinga jo gimtosios šalies Armėnijos folkloro muzika. Savo originalumu ir grožiu jo koncertai užburia visus susirinkusius klausytojus, o sceną atlikėjas visuomet palieka lydimas nesibaigiančių ovacijų. Tigranas stebina ne tik instrumentiniais gabumais, bet ir savo balsu, kurį subtiliai pritaiko atlikdamas kūrinius.

Džiazo genijumi vadinamas T. Hamasyanas per savo karjerą pelnė įspūdingą skaičių apdovanojimų, tarp kurių – 2013 m. Monrealio džiazo festivalyje gautas „Top piano“ apdovanojimas bei pagrindinis prizas 2006 m. žymiajame Thelonious Monk džiazo pianistų konkurse. Taip pat 2015 m. Šiaurės jūros džiazo festivalyje pianistas apdovanotas prestižiniu „Paul Acket“ apdovanojimu, o 2016 m. jo solo albumas „Mockroot“ pelnė „Echo“ apdovanojimą (vokiškąjį „Grammy“) už geriausią tarptautinį metų albumą pianinui.

Anot „The Guardian“, Tigranas rado būdą, kaip šiuolaikinio džiazo improvizaciją išlaikyti „gaivią“ ir lyrišką, o kitiems džiazo muzikantams būtų protinga iš to pasimokyti. „Daily Telegraph“ teigimu, pasaulyje yra daugybė puikių ir talentingų džiazo pianistų, tačiau T. Hamasyanas iš jų išsiskiria tuo, kad savo muzika jis turi pasakyti kai ką itin svarbaus.

Bilietus galite įsigyti bilietai.lt.

Publikuota: 2017-05-23 17:11 Atnaujinta: 2017-05-24 09:32
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika