Švietimo konferencija „LearnED“

Renginio data: 2017m.Balandžio0410 d.12:00 - 18:00 Visi renginiai
Valdovų rūmų Didžioji renesansinė menė
Aktualu iki 2017-04-10
Renginio tipas:
Konferencija
Renginio tipo nr.:
29

Antroji švietimo konferencija „LearnED“ bus drąsi! Joje bus kalbama apie švietimą, vaikų ugdymą, tėvų vaidmenį auklėjant vaikus, pedagogų darbą ir ateities mokyklas. Taip pat bus pateikiama netikėtų įžvalgų, gyvenimiškų pavyzdžių, užduodama nepatogių klausimų, profesionalai dalys patarimus.

Konferencijos pranešėjai: Saulius Jovaišas, Vladas Lašas, Nomeda Marazienė, Solveiga Grudienė, Unė Kaunaitė, Vilius Bartninkas, Tomas Nemūra, Jolita Vaitkutė, Eglė Pranckūnienė, Saulius Matulevičius.

Konferencijoje galėsite ne tik klausytis profesionalų pranešimų, bet ir dalyvauti diskusijoje. Švietimo ekspertė dr. Austėja Landsbergienė, ekonomistas Nerijus Mačiulis, taip pat personalo atrankos ir valdymo specialistai Solveiga Grudienė ir Saulius Jovaišas kalbės apie tai, kokių kompetencijų, darbuotojų bei lyderių mums reikės rytoj, ko galime tikėtis, kaip ugdyti šiuolaikinius vaikus ir ko mes patys galime iš jų pasimokyti.

Konferencijoje laukiami darželių ir mokyklų pedagogai, mokyklų administracijos darbuotojai, tėvai, seneliai – visi, kuriems aktualios švietimo, vaikų ugdymo ir lyderystės temos.

 

Švietimo ir ugdymo įstaigos už bilietus gali mokėti iš mokinio krepšelio. Bus išrašomi kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.
Bilieto kaina – 50 eurų

Visus norinčiuosius dalyvauti konferencijoje kviečiame registruotis čia: https://goo.gl/LdgHx3

Kilus klausimų, kreiptis el. p. learned@vaikystes-sodas.lt

 

Organizatoriai: VšĮ „Vaikystės institutas“, „Vaikystės sodas“ ir Karalienės Mortos mokykla

Organizacinis partneris – Pedagogas.lt

Mecenatas – „Lietuvos draudimas“

Partneriai: leidykla „Aukso žuvys“, Valdovų rūmų muziejus

Publikuota: 2017-03-16 11:54 Atnaujinta: 2017-03-16 11:56
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika