Midsummer Vilnius: Opera po žvaigždėmis

Renginio data: 2016m.Liepos0727 d.20:30 - 22:00 Visi renginiai
Valdovų rūmų Didysis kiemas
Aktualu iki 2016-07-27
Renginio tipas:
Koncertas
Renginio tipo nr.:
12

Vasaros viduryje Vilnius prisipildys kultūros – vilniečius ir miesto svečius pakvies pirmą kartą organizuojamas festivalis „Midsummer Vilnius“ Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmų Didžiajame kieme. Kelias savaites truksiančio festivalio metu savo programą pristatys ne tik žymiausi mūsų šalies atlikėjai, bet ir pasaulinės scenos žvaigždės.

Po žvaigždėmis skambančiomis gražiausiomis operų arijomis pasimėgauti festivalis kvies liepos 27 dieną. Čia koncertuos Lietuvos kamerinis orkestras, vadovaujamas vieno garsiausių ir profesionaliausių mūsų šalies dirigentų Modesto Pitrėno. Žymiausias operų arijas atliks tenoras Merūnas Vitulskis, išgarsėjęs televizijos projekto „Kelias į žvaigždes“ metu. Jis šiandien yra vienas populiariausių mūsų šalies operos dainininkų, koncertuojantis su žymiausiais orkestrais visame pasaulyje. M. Vitulskis jau spėjo atlikti svarbius vaidmenis Prancūzijos Lilio operoje, šiuo metu dainininkas koncertuoja Austrijoje, kur legendinėje Džiakomo Pučinio (Giacomo Puccini) operoje „Madam Baterflay“ atlieka B. F. Pinkertono partiją. Kartu su juo žymiausias arijas atliks ir televizijos projekto „Triumfo arka“ nugalėtoja, sopranas Lilija Gubaidulina.

Daugiau informacijos:
raminta@forsevent.com
8 683 77357

Publikuota: 2016-04-05 13:54 Atnaujinta: 2016-06-30 20:18
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika