Midsummer Vilnius: Alina Orlova

Renginio data: 2016m.Liepos0714 d.20:30 - 22:00 Visi renginiai
Valdovų rūmų Didysis kiemas
Aktualu iki 2016-07-14
Renginio tipas:
Koncertas
Renginio tipo nr.:
12

Vasaros viduryje Vilnius prisipildys kultūros – vilniečius ir miesto svečius pakvies pirmą kartą organizuojamas festivalis „Midsummer Vilnius“ Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmų Didžiajame kieme. Kelias savaites truksiančio festivalio metu savo programą pristatys ne tik žymiausi mūsų šalies atlikėjai, bet ir pasaulinės scenos žvaigždės.

Alinos Orlovos, kurios koncertų geografija apima ir mažų Lietuvos miestelių bibliotekas, ir garsiausius tarptautinius festivalius bei didžiąsias koncertų sales Prancūzijoje ar Rusijoje, pristatyti nereikia. Unikalaus balso atlikėja iš Visagino vos pasirodžius jos debiutiniam albumui „Laukinis šuo dingo“ akimirksniu pelnė šalies melomanų simpatijas. Dešimties metų muzikinę karjerą skaičiuojanti atlikėja po ilgesnės pertraukos pernai išleido trečiąjį savo albumą „88“. Muzikos kritikas Kyronas Taileris (Kieron Tyler), rašantis „Billboard“, „Mojo“ ir kitiems svarbiausiems pasaulio muzikos leidiniams, jį įvardijo kaip geriausią metų albumą. Šie metai Alinai itin sėkmingi – viename svarbiausių Europos muzikos talentų festivalių „Eurosonic“ ji surengė du anšlago sulaukusius pasirodymus ir sulaukė daugybės pagyrų. Gegužės mėnesį atlikėja keliaus į Didžiojoje Britanijoje vyksiantį festivalį „The Great Escape“, kur savo karjerą pradėjo tokios muzikos scenos žvaigždės kaip Adele, Bon Iver, „Mumford & Sons“ ir daugelis kitų. Liepos 14 d. festivalio „Midsummer Vilnius“ svečius Alina maloniai nustebins su specialia programa, kuri bus atskleista artimiausiu metu.

Daugiau informacijos:
raminta@forsevent.com
8 683 77357

Publikuota: 2016-04-05 13:47 Atnaujinta: 2016-06-30 20:19
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika