Midsummer Vilnius: Martynas Levickis

Renginio data: 2016m.Liepos0715 d.20:30 - 22:00 Visi renginiai
Valdovų rūmų Didysis kiemas
Aktualu iki 2016-07-15
Renginio tipas:
Koncertas
Renginio tipo nr.:
12

Vasaros viduryje Vilnius prisipildys kultūros – vilniečius ir miesto svečius pakvies pirmą kartą organizuojamas festivalis „Midsummer Vilnius“ Nacionalinio muziejaus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmų Didžiajame kieme. Kelias savaites truksiančiame festivalyje pasirodymus surengs ne tik garsiausi mūsų šalies atlikėjai, bet ir pasaulinės scenos žvaigždės.

Pirmą festivalio „Midsummer Vilnius“ savaitę užbaigs akordeono virtuozu tituluojamas Martynas Levickis. Groti pradėjęs vos būdamas visai mažas, M. Levickis išgarsėjo pasirodęs laidoje „Lietuvos talentai“. Daugelio tarptautinių konkursų nugalėtojas ir prestižinių festivalių dalyvis, grojo su žymiais orkestrais, tokiais kaip Birmingamo simfoninis orkestras, kamerinis orkestras „Manchester Camerata“ ir daugeliu kitų. Talentingas atlikėjas yra surengęs koncertinių turų JAV, Azijoje.

Akordeono virtuozas publiką kaskart stebina muzikinių pasirodymų formatais, surenka sausakimšas sales. Liepos 15 d. jis taip pat žada nepalikti nė vieno abejingo su savo programa „Fatališkasis tango iššūkis“, kurioje būtinai išgirsime ir legendinio Argentinos tango kompozitoriaus, tapusio tradicinės tango muzikos revoliucionieriumi, Astoro Piazzollos kūrinių. Atlikėjas scenoje pasirodys su styginių ansambliu „Mikroorkestra“.

Daugiau informacijos:
raminta@forsevent.com
8 683 77357

Publikuota: 2016-03-29 11:13 Atnaujinta: 2016-06-30 20:22
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika