Midsummer Vilnius: Melo-M

Renginio data: 2016m.Liepos0713 d.20:00 - 21:30 Visi renginiai
Valdovų rūmų Didysis kiemas
Aktualu iki 2016-07-13
Renginio tipas:
Koncertas
Renginio tipo nr.:
12

Vasaros viduryje Vilnius prisipildys kultūros – vilniečius ir miesto svečius pakvies pirmą kartą organizuojamas festivalis „Midsummer Vilnius“ Nacionalinio muziejaus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmų Didžiajame kieme. Kelias savaites truksiančiame festivalyje pasirodymus surengs ne tik garsiausi mūsų šalies atlikėjai, bet ir pasaulinės scenos žvaigždės.

Festivalyje pasirodys violončelių trio iš Latvijos „Melo-M“. Šis trio susikūrė dar 2005 m., kai trys talentingi muzikantai – Kārlis Auzānas, Miķelis Dobičinas ir Jānis Paulas – nusprendė suvienyti savo kūrybines jėgas. Išleidę keturis albumus, mokęsi iš stipriausių scenos meistrų, dalyvavę ne viename tarptautiniame konkurse ir pasirodę su orkestrais didžiosiose koncertų salėse, šie trys vaikinai yra gerai žinomi ne tik gimtosios Latvijos, bet ir kitų šalių melomanams. Be to, Kārlis Auzānas turėtų būti pažįstamas ir „Eurovizijos“ mėgėjams – šiais metais Latvijoje jis buvo vienas iš konkurso komisijos narių, padėjusių išrinkti nacionalinio etapo nugalėtoją.

„Melo -M“, kaskart žavintys gebėjimu derinti klasikinę muziką su popmuzikos ar roko veržlumu bei energija, į savo pasirodymą vilniečius bei miesto svečius pakvies liepos 13 dieną. 

Daugiau informacijos:
raminta@forsevent.com
8 683 77357

Publikuota: 2016-03-29 11:00 Atnaujinta: 2016-06-30 20:19
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika