Midsummer Vilnius: Joss Stone

Renginio data: 2016m.Liepos0712 d.20:00 - 21:30 Visi renginiai
Valdovų rūmų Didysis kiemas
Aktualu iki 2016-07-12
Renginio tipas:
Koncertas
Renginio tipo nr.:
12

Vasaros viduryje Vilnius prisipildys kultūros – vilniečius ir miesto svečius pakvies pirmą kartą organizuojamas festivalis „Midsummer Vilnius“. Kelias savaites truksiančiame festivalyje pasirodymus surengs ne tik garsiausi mūsų šalies atlikėjai, bet ir pasaulinės scenos žvaigždės.

Viena ryškiausių pastarųjų dešimtmečių britų muzikos žvaigždžių atvyksta į Lietuvą! 2016 m. liepos 12 d. išskirtinį koncertą Vilniuje, Nacionalinio muziejaus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmų Didžiajame kieme, surengs dainininkė Joss Stone.

Galingas balsas, užburiantis muzikalumas ir sceninė aistra – visa tai turi ši nesutramdoma britė, pasauline muzikos žvaigžde tapusi tada, kai dar buvo paauglė. Scenoje ji praleido daugiau nei pusę savo gyvenimo.

Kai 2003-iaisiais Joss išleido debiutinį albumą „The Soul Sessions“, jai tebuvo šešiolika. Šio albumo parduota keli milijonai egzempliorių. Po metų išleistas antrasis albumas „Mind, Body And Soul“ pasiekė britų populiariausių dainų sąrašų viršūnę – Joss Stone tapo jauniausia atlikėja istorijoje, kuri sulaukė tokios sėkmės. Netrukus ji tapo ir jauniausia „Brit Awards“ laimėtoja – septyniolikmetė buvo pripažinta geriausia britų atlikėja.

Nuo to laiko jos žinomumas tarp tikrųjų melomanų tik didėja. Dainininkės albumų parduota daugiau nei 12 mln. egzempliorių, keturi iš eilės jos diskai pasiekė perkamiausiųjų dešimtuką JAV. Atlikėjos kolekcijoje yra prestižinė „Grammy“ statulėlė ir daugybė kitų apdovanojimų.

Būdama trylikos, Joss Stone pateko į BBC televizijos talentų šou „Star For A Night“ ir jį laimėjo. Populiarius soulo žanro kūrinius dainavusi mergaitė patraukė įrašų prodiuserių dėmesį – netrukus ji buvo nuskraidinta į perklausą Niujorke, o po jos pasirašė sutartį su leidykla „S-Curve Records“.
Jau pirmasis Joss albumas „The Soul Sessions“ sužavėjo ir klausytojus, ir kitikus. Žiniasklaida negalėjo atsistebėti šešiolikmete, taip besižavinčia ankstesnių epochų soulo ir ritmenbliuzo muzika. Kūrinys „Super Duper Love“ tapo pirmuoju dideliu Joss Stone hitu.

Daugiau informacijos:
raminta@forsevent.com
8 683 77357

Publikuota: 2016-03-29 10:52 Atnaujinta: 2016-06-30 20:20
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika