Švietimo konferencija „LearnED“

Renginio data: 2016m.Balandžio0412 d.13:00 - 19:00 Visi renginiai
Valdovų rūmų Didžioji renesansinė menė
Aktualu iki 2016-04-12
Renginio tipas:
Konferencija
Renginio tipo nr.:
29

Švietimo konferencijoje „LearnED“ laukiami darželių ir mokyklų pedagogai, mokyklų administracijos darbuotojai, tėvai, seneliai, visi, kuriems yra svarbi švietimo ir vaikų ugdymo tema. Tikimės, kad ši pedagogo profesijos svarbą akcentuojanti konferencija taps gražia kasmetine tradicija.

Lietuvoje vyksta daug mokytojams skirtų renginių, tačiau jie dažnai būna persunkti pedagoginio darbo sunkumų ir pesimizmo. Norime, kad ši konferencija leistų pedagogams atsipalaiduoti, pasijusti tinkamai įvertintiems ir pasidžiaugti išties prasmingu savo darbu. Siekiame juos pačius motyvuoti, kartu atkreipti visuomenės dėmesį į mokytojo profesiją. Tikimės, kad susirinks visi, tikintys sėkme ir pasiruošę padaryti viską, kad mokytojas Lietuvoje vėl būtų Mokytojas ir savo, ir vaikų, ir bendruomenės akyse.

Kam skirta ši konferencija? Mokyklų pedagogams, darželių auklėtojams, mokyklų administracijos darbuotojams, tėvams, seneliams, visiems, kuriems svarbi švietimo tema.

Švietimo ir ugdymo įstaigos už bilietus gali mokėti iš mokinio krepšelio.

Organizatoriai: UAB „Vaikystės sodas“ ir Psichologinio konsultavimo grupė

Daugiau informacijos: juste.staselyte@vaikystes-sodas.lt

Publikuota: 2016-03-09 15:37 Atnaujinta: 2016-03-09 16:08
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika