FANTASTICUS. Stylus fantasticus ir XVII a. variacijų menas

Renginio data: 2015m.Rugsėjo0907 d.19:00 - 20:30 Visi renginiai
Valdovų rūmų Didžioji renesansinė menė
Aktualu iki 2015-09-07
Renginio tipas:
Koncertas
Renginio tipo nr.:
12

Ūla Kinderytė – smuikas (Lietuva / Jungtinė Karalystė)
Vilimas Norkūnas – klavesinas, vargonai (Lietuva)

Stylus fantasticus – populiarus ankstyvojo baroko instrumentinės muzikos stilius, XVI amžiaus pabaigoje atsiradęs Italijoje, o vėliau paplitęs visoje Europoje. Tai pats laisviausias to meto komponavimo metodas, nevaržomas žodžių, melodijos, formos ar kitų muzikinių savybių. Jam būdingi trumpi kontrastingi epizodai, afektų gausa ir improvizacinis charakteris. Šio stiliaus intencija – atskleisti kompozitoriaus ir atlikėjo kūrybinį potencialą, neribojamą griežtų harmonijos ir kontrapunkto taisyklių.

Baigusi studijas Karališkojoje muzikos akademijoje Londone ir jas tęsianti prestižinėje Niujorko Juilliard mokykloje smuikininkė Ūla Kinderytė kartu su vargonininku ir klavesinininku Vilimu Norkūnu, studijas baigusiu Grace, kvies pasinerti į instrumentinio stiliaus gelmes, kuriose gausu chaoso, svaigulio, gyvūnus mėgdžiojančių garsų bei laisvos formos veržlumo.

Renginio organizatorius - Viešoji koncertinė įstaiga „Banchetto musicale“ 
Partneris – Valdovų rūmų muziejus

Publikuota: 2015-08-27 14:56 Atnaujinta: 2015-08-27 15:54
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika