AUGELLETTI, RUSCELLETTI. Pastoralė mitologine tematika

Renginio data: 2015m.Rugsėjo0908 d.19:00 - 20:30 Visi renginiai
Valdovų rūmų III manieristinė antikamera
Aktualu iki 2015-09-08
Renginio tipas:
Koncertas
Renginio tipo nr.:
12

Ansamblis Chiaroscuro (Lietuva):
Rūta Vosyliūtė – sopranas
Ieva Baublytė – išilginės fleitos, gotikinė arfa
Vilimas Norkūnas – klavesinas.

Idiliška pastoralė, kviečianti klausytojus prisėsti medžių paunksmėje, viliojanti išgirsti ramų vandens tekėjimą, faunų dainas, susižavėjimo ir liūdesio pilnas mitologinio pasaulio istorijas. Fleitos, balso ir klavesino garsai traukia pailsėti, nusnūsti kartu su miegančiomis nimfomis, o pabudusius linksmos šventės ir šokio melodijos masina šokti ir linksmintis.

Italijoje, Šveicarijoje ir Austrijoje senosios muzikos studijas baigę ansamblio „Chiaroscuro“ (it.„šviesotamsa“) nariai nukels klausytojus į jaudinantį kontrastų pasaulį: melancholija čia susipina su giedra nostalgija, paukščių giesmės – su barokinių instrumentų skambėjimu, o nekalti gamtovaizdžio peizažai – su tragiškai gražiomis meilės istorijomis. Besiklausant pastoralės nujaučiamas neapčiuopiamas, bet beveik patirtas ir tarsi pažįstamas rojaus dvelksmas.

Renginio organizatorius - Viešoji koncertinė įstaiga „Banchetto musicale“ 
Partneris – Valdovų rūmų muziejus

Publikuota: 2015-08-27 15:32 Atnaujinta: 2015-08-27 16:01
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika