Kultūros vakaras „Myro pilis – UNESCO kultūros paveldo paminklas: muziejaus tapsmas“

Renginio data: 2014m.Sausio0125 d.16:00 - 17:30 Visi renginiai
Valdovų rūmų Didžioji renesansinė menė
Aktualu iki 2014-01-25
Renginio tipas:
Kultūros vakaras
Renginio tipo nr.:
14

Kultūros vakare skaidrėmis iliustruotą pranešimą „Myro pilis – UNESCO kultūros paveldo paminklas: muziejaus tapsmas“ skaitys Muziejaus – Myro pilies ansamblio direktorė istorikė dr. Olga Popko. Ji atskleis, kokia buvo įspūdingo Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės kultūros paveldo objekto – Myro pilies – architektūrinė raida ir istorinė reikšmė, kokios žymios senosios Lietuvos valstybės giminės buvo susijusios su šia pilimi, koks buvo pilies likimas XIX–XX a. ir kelias muziejaus link. Taip pat išsamiai papasakos apie vieno populiariausių šiandienėje Baltarusijoje Myro pilies muziejaus veiklą dabar – lankytojų srautus, parodas, koncertus, festivalius, teatralizuotus pasirodymus, mokslines konferencijas ir pan. Pranešėja taip pat pristatys dabartinę turistinę Myro pilies ir miestelio infrastruktūrą. Daugiau apie Myro pilį

Renginio metu bus pasirašoma Muziejaus – Myro pilies ansamblio ir Nacionalinio muziejaus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmų bendradarbiavimo sutartis.

Kultūros vakaro dalyviai
Muziejaus – Myro pilies ansamblio direktorė dr. Olga POPKO
Lietuvos Respublikos ambasadorius Baltarusijoje Evaldas IGNATAVIČIUS
Baltarusijos Respublikos ambasadorius Lietuvoje Aleksandras KOROLIS
Valdovų rūmų muziejaus direktorius dr. Vydas DOLINSKAS

Paskaita bus skaitoma rusų kalba ir sinchroniškai verčiama į lietuvių kalbą.

Kultūros renginys nemokamas.

Publikuota: 2014-01-17 18:07 Atnaujinta: 2014-01-24 15:43
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika