Valdovų rūmų muziejus sveikina mamas ir primena, kad per šventę nedirbs

Sveikiname visas Lietuvos mamas artėjančios Motinos dienos proga!
 
„Mamos, Jūsų meilė ir globa moko mus jausti, mylėti, ilgėtis ir džiuginti. Šiuo metu Valdovų rūmų muziejuje eksponuojamame Džovanio Belinio (Giovanni Bellini) šedevre „Dievo Motina su Kūdikiu“ Švč. Mergelė Marija, abiem rankomis apglėbusi Kūdikį, atspindi visų pasaulio motinų meilę savo vaikams ir prisirišimą prie jų. Ačiū Jums už Jūsų besąlygišką atsidavimą, dėkojame už tai, kad esate. Motinos dienos proga siunčiame nuoširdžiausius sveikinimus!“ – sako Valdovų rūmų muziejaus vadovas dr. Vydas Dolinskas.
 
Primename, kad gegužės 5 d., sekmadienį, Valdovų rūmų muziejuje dirbančios mamos švęs kartu su Jumis, todėl muziejus nedirbs.
 
 
Linkime gražios šventės ir saulėtų dienų!
 

Susiję įrašai

Daugiau straipsnių

Vasarą Valdovų rūmų muziejus dirba ilgiau!

20240531

Pradedame vasaros sezoną, kuris bus pilnas puikios muzikos, kino bei istorijos. Taip pat ilgėja muziejaus darbo laikas ir jame galėsite apsilankyti visomis savaitės dienomis!

MUZIEJAUS DARBO LAIKAS VASARĄ (birželio 1 d. – rugpjūčio 31 d.):
I, II, III, VII 10.00–18.00
IV, V, VI 10.00–20.00
 

Plačiau

Dr. Tomos Zarankaitės-Margienės ir kolegų archeologų knyga – „Top 30“ knygų sąraše!

20240614

15min.lt vyr. redaktoriaus pavaduotojas Audrius Ožalas parengė 30-ies geriausių negrožinės literatūros knygų sąrašą. Labai džiaugiamės, kad Valdovų rūmų muziejaus kultūros istorikė dr. Toma Zarankaitė-Margienė, kartu su kitais autoriais – dr. Giedre Piličiauskiene ir dr. Povilu Blaževičiumi, išrinkta kaip vieno geriausių leidinių autorė. Kolektyvinė monografija „Šunys Lietuvoje XIII–XVIII amžiuje“ (Vilniaus universiteto leidykla) buvo pristatyta šiais metais per knygų mugę.

Plačiau

Publikuota: 2024-04-29 16:23 Atnaujinta: 2024-05-02 15:21
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika