Džiaugsmingų šventų Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų!

Dėkojame visiems, kad buvote kartu 2023 metais. Šiemet šventėme ypatingą sukaktį ‒ Vilniaus, istorinės ir amžinosios Lietuvos sostinės, 700 metų jubiliejų. Daug dirbome, kad galėtumėte pamatyti pačias vertingiausias tarptautines meno, istorijos parodas, kvietėme į paskaitas, koncertus, ekskursijas, edukacijas...
 
Visos mūsų pastangos buvo skirtos Jums, kad galėtumėte dar giliau pažinti Lietuvos istoriją ir paveldą, išvysti netikėtus praeities niuansus, pasigrožėti išskirtiniais meno dirbiniais ar pasisemti įkvėpimo ateities projektams.
 
Širdingai ačiū visiems lankytojams ir Valdovų rūmų muziejaus darbuotojams už solidarumą, atjautą kovojančiai Ukrainai ir ukrainiečiams. Ukrainiečių kova tęsiasi, šalis nualinta, žemai lenkiamės kariams, kovojantiems ne tik už gimtąją Ukrainą, bet ir už mūsų ramybę bei laisvę.
 
Valdovų rūmų muziejaus bendruomenės vardu linkiu Jums ir Jūsų Artimiesiems ramių, šviesių, džiaugsmingų šventų Kalėdų ir sėkmės bei taikos lydimų Naujųjų 2024 metų!
 
Nuoširdžiai –
Vydas Dolinskas
Generalinis direktorius

Susiję įrašai

Daugiau straipsnių

Vasarą Valdovų rūmų muziejus dirba ilgiau!

20240531

Pradedame vasaros sezoną, kuris bus pilnas puikios muzikos, kino bei istorijos. Taip pat ilgėja muziejaus darbo laikas ir jame galėsite apsilankyti visomis savaitės dienomis!

MUZIEJAUS DARBO LAIKAS VASARĄ (birželio 1 d. – rugpjūčio 31 d.):
I, II, III, VII 10.00–18.00
IV, V, VI 10.00–20.00
 

Plačiau

Dr. Tomos Zarankaitės-Margienės ir kolegų archeologų knyga – „Top 30“ knygų sąraše!

20240614

15min.lt vyr. redaktoriaus pavaduotojas Audrius Ožalas parengė 30-ies geriausių negrožinės literatūros knygų sąrašą. Labai džiaugiamės, kad Valdovų rūmų muziejaus kultūros istorikė dr. Toma Zarankaitė-Margienė, kartu su kitais autoriais – dr. Giedre Piličiauskiene ir dr. Povilu Blaževičiumi, išrinkta kaip vieno geriausių leidinių autorė. Kolektyvinė monografija „Šunys Lietuvoje XIII–XVIII amžiuje“ (Vilniaus universiteto leidykla) buvo pristatyta šiais metais per knygų mugę.

Plačiau

Publikuota: 2023-12-22 15:50 Atnaujinta: 2023-12-22 15:52
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika