Paskutinę metų dieną, sekmadienį, Valdovų rūmų muziejaus lankymas – nemokamas!

Palydint 2023 metus, paskutinę metų dieną (gruodžio 31-ąją), Valdovų rūmų muziejuje lauksime lankytojų – NEMOKAMAI galėsite apžiūrėti ekspozicijas, kuriose – Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų istorija ir paveldas, Vilniaus 700-ajam jubiliejui skirtos parodos.
 
Nuo 10.00 iki 16.00 val. Jūsų lauks:
 
Kazimiero Alchimavičiaus paveikslo „Gedimino laidotuvės“ paroda. Šis kūrinys yra
vienas žymiausių dailininko darbų, pagerbiantis Lietuvos valdovą, kurio asmenybė domina kūrėjus iki šių dienų.
 
Paroda „Tarp būties ir atminties. Senieji Vilniaus pilių vaizdai“, kurioje pristatoma Vilniaus pilių ir vieno svarbiausių jų objektų – Žemutinės pilies Lietuvos didžiųjų kunigaikščių rezidencijos – kilmė, raida, atminimas ir atkūrimo vizijos.
 
Paroda „Nuo vienaragio iki Trijų Karalių: gotikiniai kokliai iš Valdovų rūmų muziejaus rinkinių“.
 
26-iais garsių XV–XVII a. Europos dailininkų paveikslais papildyta dr. Prano Kiznio paveikslų galerija.
 
3D virtualaus Gedimino bokšto atkūrimo projekcija, nukelsianti į virtualų Vilnių: pamatysite, kaip atrodė Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino (1316–1341) laikų bokštas, jį supę daiktai (3,00 €)*.
 
3D „Virtuali kelionė laiku“. Lietuvos didžiųjų kunigaikščių rezidencijos raida XIII–XXI a. (3,00 €)*.
 
Muziejaus audiogidas* (1,00 €).
* Bilietą galite įsigyti muziejaus kasose.
 
Paskutiniai lankytojai įleidžiami likus valandai iki muziejaus uždarymo.
 
Iki pasimatymo! 
 

Susiję įrašai

Daugiau straipsnių

Pažintis su turtingas meno kolekcijas saugančia Lenkijos mokslų ir menų akademija – paskaitą skaitys akademikas hab. dr. Janas Ostrovskis

20240617

Birželio 28 d., penktadienį, 18 val. Valdovų rūmų muziejuje bus skaitoma paskaita apie išskirtinius fondus turinčią Lenkijos menų ir mokslų akademiją. Iš šių fondų į muziejų atvežta tarptautinė graviūrų paroda „Nuo pasaulio sukūrimo iki apokalipsės“ bus atidaryta paskaitos „Lenkijos mokslų ir menų akademija bei jos rinkiniai“ išvakarėse. Vieną seniausių Lenkijos mokslo institucijų ir jos kolekcijas pristatys žymus lenkų dailės istorikas, Lenkijos mokslų ir menų akademijos prezidentas, buvęs ilgametis Krokuvos Vavelio karališkosios pilies direktorius, Valdovų rūmų muziejaus tarybos garbės narys, akademikas, profesorius, habilituotas mokslų daktaras Janas Ostrovskis (Jan Ostrowski).

Plačiau

Dr. Tomos Zarankaitės-Margienės ir kolegų archeologų knyga – „Top 30“ knygų sąraše!

20240614

15min.lt vyr. redaktoriaus pavaduotojas Audrius Ožalas parengė 30-ies geriausių negrožinės literatūros knygų sąrašą. Labai džiaugiamės, kad Valdovų rūmų muziejaus kultūros istorikė dr. Toma Zarankaitė-Margienė, kartu su kitais autoriais – dr. Giedre Piličiauskiene ir dr. Povilu Blaževičiumi, išrinkta kaip vieno geriausių leidinių autorė. Kolektyvinė monografija „Šunys Lietuvoje XIII–XVIII amžiuje“ (Vilniaus universiteto leidykla) buvo pristatyta šiais metais per knygų mugę.

Plačiau

Publikuota: 2023-12-22 17:43 Atnaujinta: 2023-12-22 17:46
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika