Paskutinį kartą šiais metais Bonos Sforcos sodelyje rengiama piešimo diena!

Rugsėjo 2-ąją, šeštadienį, dailininkė, edukatorė Gretė Ginaitytė kviečia į Bonos Sforcos sodelį piešti „Pastelinių sodo eskizų“. Nuo 14.00 val. mėgstantys grožį ir dailę suaugusieji pratęs vasarą mini plenere, kuris vyksta pačioje Vilniaus širdyje.
 
Ši nuostabi erdvė yra kadaise valdovės Bonos Sforcos sau ir savo artimiausiai aplinkai įkurto sodo (vadinamojo giardino segreto) vietoje. Raminamai čiurlenant fontanui, užsiėmimo dalyviai kartu su dailininke ieškos įdomių sodo motyvų ir eskizuos iš natūros, o spalvų savo kūrybai suteiks naudodami toninį popierių ir sausas priemones: anglį, sangviną, sausą ar aliejinę pastelę.
 
Užsiėmimas skirtas įvairaus amžiaus piešiantiems suaugusiesiems: mėgėjams, praktikuojantiems entuziastams, meno mokyklų ir meno krypčių studentams. Maloniai prašome vaikų į šį užsiėmimą nesivesti. Tai bus kelios užmaršties nuo kasdienybės ir atsipalaidavimo valandos žmonėms, kurie vėliau vėl ners į miesto, savo namų, ar artimųjų šurmulį.
 
Muziejus užsiėmimų dalyvius aprūpins reikalingomis priemonėmis.
 
Jums teliks pasirūpinti apsauga nuo saulės, lietaus ir vėjo. Liūties atveju užsiėmimas vyks muziejaus edukacinėje klasėje.

Registruotis čia.

Dalyvių laukiame Valdovų rūmų muziejaus Lankytojų vestibiulyje.
 
Edukacinio užsiėmimo kaina (kitų mokesčių nėra):
Bilietas suaugusiajam – 10,00 €
Bilietas studentui, senjorui – 6,00 €
 
 
Daugiau informacijos tel. (8 5) 261 7445 arba el. paštu edukacija@valdovurumai.lt.

Susiję įrašai

Daugiau straipsnių

Vilniaus istorija – 7–8 metrai po žeme

20231130

#pažinkmus – dr. Rasa Gliebutė, Valdovų rūmų muziejaus vyriausioji archeologė. Besibaigiant jubiliejiniams Vilniaus metams, Rasa pasakoja apie atradimus, pakeitusius Vilniaus istoriją, ir mažai matomą, bet svarbų archeologo darbą. 
 

Plačiau

Sudalyvaukite apklausoje apie Valdovų rūmų muziejų

20231130

Mieli lankytojai,
kviečiame dalyvauti apklausoje, kurioje galėsite įvertinti Valdovų rūmų muziejaus teikiamas paslaugas. Mums labai svarbi Jūsų nuomonė. Pateikdami savo atsakymus ir rekomendacijas, padėsite mums tobulėti. Visada siekiame patenkinti Jūsų lūkesčius.

Plačiau

Gotikos epocha Lietuvoje – Valdovų rūmų muziejaus parodoje

20231201

Paskutiniais dešimtmečiais Valdovų rūmų muziejuje vykę archeologinių radinių tyrimai leido daugiau pažinti Gotikos epochą – jos interjerą, puošybos detales, susiformavusį stilių. Remiantis naujausiais tyrimais Valdovų rūmų muziejuje pristatyta paroda „Nuo vienaragio iki Trijų Karalių: gotikiniai kokliai iš Valdovų rūmų muziejaus rinkinių“. Čia atsiskleidžia pirmasis Europos dailės ir architektūros stilius, palikęs ryškius pėdsakus Lietuvos kultūros ir meno pavelde.

Plačiau

Publikuota: 2023-08-29 13:52 Atnaujinta: 2023-08-29 14:00
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika