Paskutinį kartą šiais metais Bonos Sforcos sodelyje rengiama piešimo diena!

Rugsėjo 2-ąją, šeštadienį, dailininkė, edukatorė Gretė Ginaitytė kviečia į Bonos Sforcos sodelį piešti „Pastelinių sodo eskizų“. Nuo 14.00 val. mėgstantys grožį ir dailę suaugusieji pratęs vasarą mini plenere, kuris vyksta pačioje Vilniaus širdyje.
 
Ši nuostabi erdvė yra kadaise valdovės Bonos Sforcos sau ir savo artimiausiai aplinkai įkurto sodo (vadinamojo giardino segreto) vietoje. Raminamai čiurlenant fontanui, užsiėmimo dalyviai kartu su dailininke ieškos įdomių sodo motyvų ir eskizuos iš natūros, o spalvų savo kūrybai suteiks naudodami toninį popierių ir sausas priemones: anglį, sangviną, sausą ar aliejinę pastelę.
 
Užsiėmimas skirtas įvairaus amžiaus piešiantiems suaugusiesiems: mėgėjams, praktikuojantiems entuziastams, meno mokyklų ir meno krypčių studentams. Maloniai prašome vaikų į šį užsiėmimą nesivesti. Tai bus kelios užmaršties nuo kasdienybės ir atsipalaidavimo valandos žmonėms, kurie vėliau vėl ners į miesto, savo namų, ar artimųjų šurmulį.
 
Muziejus užsiėmimų dalyvius aprūpins reikalingomis priemonėmis.
 
Jums teliks pasirūpinti apsauga nuo saulės, lietaus ir vėjo. Liūties atveju užsiėmimas vyks muziejaus edukacinėje klasėje.

Registruotis čia.

Dalyvių laukiame Valdovų rūmų muziejaus Lankytojų vestibiulyje.
 
Edukacinio užsiėmimo kaina (kitų mokesčių nėra):
Bilietas suaugusiajam – 10,00 €
Bilietas studentui, senjorui – 6,00 €
 
 
Daugiau informacijos tel. (8 5) 261 7445 arba el. paštu edukacija@valdovurumai.lt.

Susiję įrašai

Daugiau straipsnių

Per vasaros kaitrą Jus atgaivins muziejus!

20240710

Primename, kad lauke tvyrant pavojingiems karščiams Valdovų rūmų muziejuje visada rasite atgaivą: čia palaikoma 20-ties laipsnių temperatūra, dėl eksponatų saugumo kuriamas mikroklimatas yra malonus ir žmogui. Artimiausiomis dienomis meteorologų teigimu, oro temperatūra Vilniuje kils virš 30-ties laipsnių, todėl, jei anksčiau planavote užsukti į Valdovų rūmų muziejų, bet nespėjote to padaryti, dabar – puiki proga susipažinti su Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės kultūros istorija, paveldu.

Plačiau

Dienos stovyklos vaikams – įsimintiniausioms vaikų vasaros akimirkoms!

20240710

Muziejus – puiki vieta praleisti laiką smalsiems ir gudriems bendraminčiams. Valdovų rūmų muziejaus edukatoriai pakvietė būsimų antrų–penktų klasių mokinius į penkių dienų pažintinę kelionę po Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės istoriją – dienos stovyklas vaikams „Karūnos akademija“. Padedant Valdovų rūmų muziejaus darbuotojams (archeologams, restauratoriams, istorikams, genealogijos, heraldikos ir kitų paslaptingų sričių specialistams), vaikai supažindinami su Lietuvos didžiaisiais kunigaikščiais. 

Plačiau

Daniją ir Lietuvą siejantys istoriniai ryšiai aptarti susitikime

20240722

Valdovų rūmų muziejuje lankėsi Danijos Karalystės ambasadorė Grete Sillasen. Muziejaus generalinis direktorius dr. Vydas Dolinskas supažindino viešnią su Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmų istorija, jų rekonstrukcija. Jis pabrėžė, kad, prabėgus daugiau kaip dešimčiai metų nuo pirmosios atkurtų rūmų dalies atvėrimo visuomenei, šiandien juose įsikūręs muziejus yra įsitvirtinęs kaip svarbus Lietuvos kultūrinio gyvenimo centras.
 

Plačiau

Prasidėjo festivalis „Midsummer Vilnius“

20240716

Pirmadienio vakarą sostinėje jungtiniu džiazo superžvaigždės Gregory Porterio ir Lietuvos kamerinio orkestro koncertu atidarytas festivalis „Midsummer Vilnius“. Įspūdingi pasirodymai po atviru dangumi Valdovų rūmų didžiajame kieme šalies melomanų laukia artimiausias dvi savaites.

Plačiau

Publikuota: 2023-08-29 13:52 Atnaujinta: 2023-08-29 14:00
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika