Įspūdingas nemokamas sekmadienis – atsisveikinome su Žygimanto Augusto gobelenų paroda

Dėkojame visiems lankytojams, nemokamo lankymo dieną, paskutinį liepos sekmadienį, atvykusiems į Valdovų rūmų muziejų. Vien į tarptautinę parodą „Žygimanto Augusto gobelenai Vilniuje“ užsuko net 6,5 tūkst. žmonių.
 
Ačiū Jums už kantrybę, jei teko luktelėti eilėje per vasarišką lietų.
 
Rekordinio lankytojų skaičiaus sulaukusi paroda „Žygimanto Augusto gobelenai Vilniuje“ baigėsi. Iš Krokuvos Vavelio karališkosios pilies atvežtą istorinę audinių kolekciją, kuri ir pasaulyje vertinama kaip vienas unikaliausių išlikusių XVI a. rinkinių, Valdovų rūmų muziejuje pamatė daugiau nei 61 tūkst. žmonių! Muziejaus gidai pravedė 256 ekskursijas. Tai buvo ir viena iš labiausiai pamėgtų Valdovų rūmų muziejaus akredituotų gidų parodų – čia jie surengė 142 ekskursijas!
 
Dėkojame visiems miesto gyventojams ir svečiams. Laukiame sugrįžtant į nuolat atnaujinamas Atkurtų istorinių interjerų ekspozicijas, parodas, čia rengiamus patrauklius edukacinius užsiėmimus bei kultūros renginius.
 

Susiję įrašai

Daugiau straipsnių

Dr. Tomos Zarankaitės-Margienės ir kolegų archeologų knyga – „Top 30“ knygų sąraše!

20240614

15min.lt vyr. redaktoriaus pavaduotojas Audrius Ožalas parengė 30-ies geriausių negrožinės literatūros knygų sąrašą. Labai džiaugiamės, kad Valdovų rūmų muziejaus kultūros istorikė dr. Toma Zarankaitė-Margienė, kartu su kitais autoriais – dr. Giedre Piličiauskiene ir dr. Povilu Blaževičiumi, išrinkta kaip vieno geriausių leidinių autorė. Kolektyvinė monografija „Šunys Lietuvoje XIII–XVIII amžiuje“ (Vilniaus universiteto leidykla) buvo pristatyta šiais metais per knygų mugę.

Plačiau

Pažintis su turtingas meno kolekcijas saugančia Lenkijos mokslų ir menų akademija – paskaitą skaitys akademikas hab. dr. Janas Ostrovskis

20240617

Birželio 28 d., penktadienį, 18 val. Valdovų rūmų muziejuje bus skaitoma paskaita apie išskirtinius fondus turinčią Lenkijos menų ir mokslų akademiją. Iš šių fondų į muziejų atvežta tarptautinė graviūrų paroda „Nuo pasaulio sukūrimo iki apokalipsės“ bus atidaryta paskaitos „Lenkijos mokslų ir menų akademija bei jos rinkiniai“ išvakarėse. Vieną seniausių Lenkijos mokslo institucijų ir jos kolekcijas pristatys žymus lenkų dailės istorikas, Lenkijos mokslų ir menų akademijos prezidentas, buvęs ilgametis Krokuvos Vavelio karališkosios pilies direktorius, Valdovų rūmų muziejaus tarybos garbės narys, akademikas, profesorius, habilituotas mokslų daktaras Janas Ostrovskis (Jan Ostrowski).

Plačiau

Publikuota: 2023-08-01 10:02 Atnaujinta: 2023-08-02 12:03
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika