Kvietimas budinti Rusijos inteligentiją

Kultūros ministras Simonas Kairys kviečia kultūros ir meno sektoriaus autoritetus asmeniškai kreiptis į savo bičiulius ir kolegas Rusijoje ir skleisti informaciją apie tikrąją karo padėtį Ukrainoje.
 
„Daugybė jūsų esate turėję profesinių ryšių Rusijoje, pažįstate šios šalies kūrėjus, intelektualus. Kremliaus režimui užpuolus Ukrainą, kviečiu įsijungti į bendrą kovą už laisvą Ukrainą ir laisvą pasaulį, tam pasitelkiant informacijos skleidimo įrankius.
Budinkite Rusijos inteligentiją ir skleiskite jiems žinią apie Ukrainoje vykstančius karo baisumus. Kreipkitės į savo buvusius kolegas, bendramokslius, bičiulius Rusijoje ir kvieskite juos nepasiduoti propagandai bei dezinformacijai, dalinkitės patikima informacija apie režimo daromus baisumus ir Ukrainos žmonių pasipriešinimą. Vieši rusų inteligentijos pasisakymai prieš režimą, protestai, asmeniniu pavyzdžiu rodomas Putino režimo smerkimas gali padėti atverti akis didelei visuomenės daliai. Pasinaudodami šiuolaikinėmis technologijomis, drauge pralaužkime tą melo, propagandos ir dezinformacijos sieną“, – sako kultūros ministras S. Kairys.

Susiję įrašai

Daugiau straipsnių

Per vasaros kaitrą Jus atgaivins muziejus!

20240710

Primename, kad lauke tvyrant pavojingiems karščiams Valdovų rūmų muziejuje visada rasite atgaivą: čia palaikoma 20-ties laipsnių temperatūra, dėl eksponatų saugumo kuriamas mikroklimatas yra malonus ir žmogui. Artimiausiomis dienomis meteorologų teigimu, oro temperatūra Vilniuje kils virš 30-ties laipsnių, todėl, jei anksčiau planavote užsukti į Valdovų rūmų muziejų, bet nespėjote to padaryti, dabar – puiki proga susipažinti su Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės kultūros istorija, paveldu.

Plačiau

Prasidėjo festivalis „Midsummer Vilnius“

20240716

Pirmadienio vakarą sostinėje jungtiniu džiazo superžvaigždės Gregory Porterio ir Lietuvos kamerinio orkestro koncertu atidarytas festivalis „Midsummer Vilnius“. Įspūdingi pasirodymai po atviru dangumi Valdovų rūmų didžiajame kieme šalies melomanų laukia artimiausias dvi savaites.

Plačiau

Daniją ir Lietuvą siejantys istoriniai ryšiai aptarti susitikime

20240722

Valdovų rūmų muziejuje lankėsi Danijos Karalystės ambasadorė Grete Sillasen. Muziejaus generalinis direktorius dr. Vydas Dolinskas supažindino viešnią su Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmų istorija, jų rekonstrukcija. Jis pabrėžė, kad, prabėgus daugiau kaip dešimčiai metų nuo pirmosios atkurtų rūmų dalies atvėrimo visuomenei, šiandien juose įsikūręs muziejus yra įsitvirtinęs kaip svarbus Lietuvos kultūrinio gyvenimo centras.
 

Plačiau

Dienos stovyklos vaikams – įsimintiniausioms vaikų vasaros akimirkoms!

20240710

Muziejus – puiki vieta praleisti laiką smalsiems ir gudriems bendraminčiams. Valdovų rūmų muziejaus edukatoriai pakvietė būsimų antrų–penktų klasių mokinius į penkių dienų pažintinę kelionę po Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės istoriją – dienos stovyklas vaikams „Karūnos akademija“. Padedant Valdovų rūmų muziejaus darbuotojams (archeologams, restauratoriams, istorikams, genealogijos, heraldikos ir kitų paslaptingų sričių specialistams), vaikai supažindinami su Lietuvos didžiaisiais kunigaikščiais. 

Plačiau

Publikuota: 2022-03-03 17:38 Atnaujinta: 2022-03-03 17:51
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika