Kvietimas budinti Rusijos inteligentiją

Kultūros ministras Simonas Kairys kviečia kultūros ir meno sektoriaus autoritetus asmeniškai kreiptis į savo bičiulius ir kolegas Rusijoje ir skleisti informaciją apie tikrąją karo padėtį Ukrainoje.
 
„Daugybė jūsų esate turėję profesinių ryšių Rusijoje, pažįstate šios šalies kūrėjus, intelektualus. Kremliaus režimui užpuolus Ukrainą, kviečiu įsijungti į bendrą kovą už laisvą Ukrainą ir laisvą pasaulį, tam pasitelkiant informacijos skleidimo įrankius.
Budinkite Rusijos inteligentiją ir skleiskite jiems žinią apie Ukrainoje vykstančius karo baisumus. Kreipkitės į savo buvusius kolegas, bendramokslius, bičiulius Rusijoje ir kvieskite juos nepasiduoti propagandai bei dezinformacijai, dalinkitės patikima informacija apie režimo daromus baisumus ir Ukrainos žmonių pasipriešinimą. Vieši rusų inteligentijos pasisakymai prieš režimą, protestai, asmeniniu pavyzdžiu rodomas Putino režimo smerkimas gali padėti atverti akis didelei visuomenės daliai. Pasinaudodami šiuolaikinėmis technologijomis, drauge pralaužkime tą melo, propagandos ir dezinformacijos sieną“, – sako kultūros ministras S. Kairys.

Susiję įrašai

Daugiau straipsnių

Pažintis su turtingas meno kolekcijas saugančia Lenkijos mokslų ir menų akademija – paskaitą skaitys akademikas hab. dr. Janas Ostrovskis

20240617

Birželio 28 d., penktadienį, 18 val. Valdovų rūmų muziejuje bus skaitoma paskaita apie išskirtinius fondus turinčią Lenkijos menų ir mokslų akademiją. Iš šių fondų į muziejų atvežta tarptautinė graviūrų paroda „Nuo pasaulio sukūrimo iki apokalipsės“ bus atidaryta paskaitos „Lenkijos mokslų ir menų akademija bei jos rinkiniai“ išvakarėse. Vieną seniausių Lenkijos mokslo institucijų ir jos kolekcijas pristatys žymus lenkų dailės istorikas, Lenkijos mokslų ir menų akademijos prezidentas, buvęs ilgametis Krokuvos Vavelio karališkosios pilies direktorius, Valdovų rūmų muziejaus tarybos garbės narys, akademikas, profesorius, habilituotas mokslų daktaras Janas Ostrovskis (Jan Ostrowski).

Plačiau

Dr. Tomos Zarankaitės-Margienės ir kolegų archeologų knyga – „Top 30“ knygų sąraše!

20240614

15min.lt vyr. redaktoriaus pavaduotojas Audrius Ožalas parengė 30-ies geriausių negrožinės literatūros knygų sąrašą. Labai džiaugiamės, kad Valdovų rūmų muziejaus kultūros istorikė dr. Toma Zarankaitė-Margienė, kartu su kitais autoriais – dr. Giedre Piličiauskiene ir dr. Povilu Blaževičiumi, išrinkta kaip vieno geriausių leidinių autorė. Kolektyvinė monografija „Šunys Lietuvoje XIII–XVIII amžiuje“ (Vilniaus universiteto leidykla) buvo pristatyta šiais metais per knygų mugę.

Plačiau

Publikuota: 2022-03-03 17:38 Atnaujinta: 2022-03-03 17:51
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika