Vasaros stovykla vaikams „Karūnos akademija“

Kviečiame į Valdovų rūmų muziejaus ir Vytauto Didžiojo universiteto „Gifted“ centro VASAROS STOVYKLĄ vaikams „Karūnos akademija“ Valdovų rūmuose.

Stovykloje vaikai galės ne tik susirasti naujų draugų, puikiai ir turiningai praleisti laiką bendraamžių būryje, bet ir tiesiogiai prisiliesti prie Lietuvos istorijos. Kartu su muziejaus darbuotojais – archeologais, istorikais, genealogijos, heraldikos ir kitų paslaptingų sričių specialistais – aiškinsimės, kaip kūrėsi Lietuvos didžiųjų kunigaikščių rezidencija, kokie giminystės ryšiai mūsų valdovus siejo su Anglijos karaliene, kiek vaikų augindavo Lietuvos didieji kunigaikščiai ir Lenkijos karaliai, kokias kalbas mokėjo valdovai ir jų šeimos nariai, kokius augalus puoselėjo rūmų sodininkai, kokiais prieskoniais virėjai gardino mėgstamus valdovų desertus. Ir ne tik tai – stovyklautojų laukia dar daug įdomybių, įrodančių, kad diena muziejuje gali būti smagi!

Stovyklautojai – pirmą–ketvirtą klases baigę mokiniai.

I pamaina – 2022 m. birželio 27–liepos 1 d.

II pamaina – 2022 m. liepos 11–15 d.

Grupėje – ne daugiau nei 15 vaikų.

Stovyklos dienos PROGRAMA

9.00–12.30 Edukaciniai užsiėmimai

12.30–13.30 Pietūs

13.30–16.00 Edukaciniai užsiėmimai

16.00–16.30 Pavakariai

16.30–17.00 Stovyklos dienoraštis

Kaina – 220 Eur (įskaičiuota maitinimo ir išvykų į kitus muziejus kaina. Kaina gali nežymiai keistis).

 

Daugiau informacijos: el. paštu gifted@vdu.lt arba  tel. 8 614 58285 (Kristina)

Susiję įrašai

Daugiau straipsnių

Europos senosios muzikos atlikėjai ir specialistai – Vilniuje, Valdovų rūmuose

20250314

Valdovų rūmų muziejuje dvi dienas vyko Europos senosios muzikos tinklo REMA generalinė asamblėja ir konferencija, į Baltijos šalis sugrįžusi po trylikos metų. REMA delegatai galėjo artimiau pažinti Lietuvos senosios muzikos lauką tarptautiniame Marco Scacci senosios muzikos festivalyje, Lietuvos muzikologė Aleksandra Pister skaitė pranešimą apie senosios muzikos tradiciją, raidą ir situaciją Lietuvoje. REMA konferencijoje aptarti pokyčiai, esama situacija, apžvelgtos perspektyvos.

Plačiau

Kovas – tarptautinis moterų istorijoje mėnuo. Lietuvos didžioji kunigaikštienė ir Lenkijos karalienė Bona Sforca

20250318

XVI a. valdovė Bona Sforca turėjo nemažai titulų – Lietuvos didžiosios kunigaikštienės, Lenkijos karalienės, Bario ir Rosano kunigaikštytės. Bona buvo aktyvi politinio gyvenimo dalyvė ne tik Lietuvoje ar Lenkijoje, bet ir visoje Europoje. Tai viena žinomiausių, labiausiai legendomis apipintų Lenkijos Karalystės ir Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovių.

Plačiau

Kovas – tarptautinis moterų istorijoje mėnuo. Lietuvos didžioji kunigaikštienė Ona Vytautienė

20250314

Kovo mėnuo minimas kaip Tarptautinis moterų istorijoje mėnuo, kai prisimenamos ir pagerbiamos moterys, palikusios ryškių pokyčių Lietuvos istorijoje. Todėl Valdovų rūmų muziejaus svetainėje ir socialiniuose tinkluose šį mėnesį paminėsime kelias ypatingas moteris, kurios Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje buvo svarbios, įdomios ir žymios asmenybės.
 
Pirmoji ryški Lietuvos moteris, kurią visiems verta prisiminti, yra Ona Vytautienė – Lietuvos didžioji kunigaikštienė, Vytauto Didžiojo pirmoji žmona.

Plačiau

Publikuota: 2021-11-01 17:25 Atnaujinta: 2022-06-23 09:54
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika