Moksleiviai sukūrė nuotaikingą pasakojimą apie XVII a. karo vadą Joną Karolį Chodkevičių

Valdovų rūmų muziejus sveikina mokytojus, moksleivius ir jų tėvelius su prasidedančiais naujais mokslo metais. Ta proga skiriame Jums kartu su muziejaus draugais, Melkio mokyklos auklėtiniais, sukurtą pasakojimą apie narsų karo vadą – Joną Karolį Chodkevičių, kurio vardui ir darbams prisiminti, Lietuvos Respublikos Seimo sprendimu, 2021-ieji pavadinti jo atminties metais. Tikime, kad nuotaikingas vaikų pasakojimas apie drąsų karvedį ir mecenatą Jus paskatins ateiti ir į muziejų, kur rasite daugiau kvapą gniaužiančių istorijų apie Lietuvos praeitį. Sėkmingos mokslo metų pradžios ir naujų susitikimų muziejuje!

Pasakojimą žiūrėkite čia.

Susiję įrašai

Daugiau straipsnių

Gotikos epocha Lietuvoje – Valdovų rūmų muziejaus parodoje

20231201

Paskutiniais dešimtmečiais Valdovų rūmų muziejuje vykę archeologinių radinių tyrimai leido daugiau pažinti Gotikos epochą – jos interjerą, puošybos detales, susiformavusį stilių. Remiantis naujausiais tyrimais Valdovų rūmų muziejuje pristatyta paroda „Nuo vienaragio iki Trijų Karalių: gotikiniai kokliai iš Valdovų rūmų muziejaus rinkinių“. Čia atsiskleidžia pirmasis Europos dailės ir architektūros stilius, palikęs ryškius pėdsakus Lietuvos kultūros ir meno pavelde.

Plačiau

Vilniaus istorija – 7–8 metrai po žeme

20231130

#pažinkmus – dr. Rasa Gliebutė, Valdovų rūmų muziejaus vyriausioji archeologė. Besibaigiant jubiliejiniams Vilniaus metams, Rasa pasakoja apie atradimus, pakeitusius Vilniaus istoriją, ir mažai matomą, bet svarbų archeologo darbą. 
 

Plačiau

Sudalyvaukite apklausoje apie Valdovų rūmų muziejų

20231130

Mieli lankytojai,
kviečiame dalyvauti apklausoje, kurioje galėsite įvertinti Valdovų rūmų muziejaus teikiamas paslaugas. Mums labai svarbi Jūsų nuomonė. Pateikdami savo atsakymus ir rekomendacijas, padėsite mums tobulėti. Visada siekiame patenkinti Jūsų lūkesčius.

Plačiau

Publikuota: 2021-09-01 11:07 Atnaujinta: 2021-09-01 13:50
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika