Ekskursijos po parodą „Vardan laisvos Lietuvos. JAV lietuvių paramos Lietuvai tradicija“

Kviečiame į ekskursijas po parodą „VARDAN LAISVOS LIETUVOS. JAV lietuvių paramos Lietuvai tradicija“ su parodos kuratoriais.

Rugpjūčio 19 d. 17.00–18.30 val. su parodos kuratore dr. Živile Mikailiene. Registruotis: https://bit.ly/3iRdSMw 

Rugpjūčio 26 d. 17.00–18.30 val. su parodos kuratore Gintare Džiaugyte. Registruotis: https://bit.ly/3iLjjga 

Parodoje pristatoma jau daugiau nei šimtą metų trunkanti JAV lietuvių paramos Lietuvai istorija bei išeivių nuveikti darbai Lietuvos valstybingumui atkurti ir jį išlaikyti. Čia rasite įdomių, jaudinančių ar šypseną keliančių daiktų, kurie atskleidžia turtingą išeivijos istoriją, jos rūpestį Lietuva. Parodos kuratorės šiai ekspozicijai rengėsi dvejus metus, todėl kviečiame nepraleisti progos apsilankyti jų rengiamose ekskursijose. 

Parodos globėjas Prezidentas Valdas Adamkus: „Parama Lietuvai ir jos žmonėms, siunčiama iš užsienio, buvo ypač svarbi ne tik XX a. pradžioje atkuriant Lietuvos valstybingumą, bet ir įtvirtinant Lietuvos nepriklausomybę praėjusio šimtmečio pabaigoje. Ši parama buvo nuoširdi ir siekusi padėti Tėvynei, savo artimiesiems, nesitikint jokios grąžos.“

Ekskursijos kaina

Užsiregistravusiam pavieniam lankytojui – 2,00 Eur + lankytojo bilietas (IV maršrutas)

Susiję įrašai

Daugiau straipsnių

Dienos stovykla vaikams „Karūnos akademija“ sugrįžta!

20240523

Muziejus – puiki vieta praleisti laiką smalsiems ir gudriems bendraminčiams! Kviečiame jus į penkių dienų nuotaikingą pažintinę kelionę. Joje, padedant Valdovų rūmų muziejaus darbuotojams – archeologams, restauratoriams, istorikams, genealogijos, heraldikos ir kitų paslaptingų sričių specialistams, – susipažinsime su Lietuvos didžiaisiais kunigaikščiais. Aiškinsimės, ką iš tiesų sapnavo Lietuvos didysis kunigaikštis Gediminas ir kodėl jis nešiojo kepurę, kodėl Gedimino pilį pastatė Vytautas, kokia kalba kalbėjo Aleksandras Jogailaitis ir kodėl jį bei jo žmoną sutuokė skirtingi dvasininkai, sužinosime, ką Žygimantas Augustas vadino Sibile ir Grifu bei kam priklausė Vladislovo Vazos širdis? Ir ne tik tai – stovyklautojų laukia dar daug įdomybių ir pramogų ne tik muziejuje, bet ir už jo ribų.

Plačiau

Publikuota: 2021-08-16 Atnaujinta: 2021-08-16 18:13
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika