Atsisveikinimo su Aristotelio paroda savaitė

Valdovų rūmų muziejus kartu su Akropolio muziejumi (Graikija) ir Graikijos Respublikos ambasada Lietuvoje kviečia paskubėti susipažinti su filosofo Aristotelio I a. skulptūra, atkeliavusia iš Europos kultūros lopšio – Atėnų.

Tarptautinė paroda „Aristotelis iš Akropolio: Antikos mąstytojo skulptūra“ veiks iki vasario 17 dienos!

Įėjimas su muziejaus lankytojo bilietu į II maršrutą


RENGINIAI


Vasario 9 d. 11–15 val. │ Meninė studija „Iki pasimatymo, Aristoteli!“
Lankytojų vestibiulis

Ar tavo kuprinę arba raktų ryšulėlį jau puošia išskirtinis pakabukas su pavaizduotu Valdovų rūmuose eksponuojamo I a. Aristotelio biustu?

Visus atvykusiuosius apžiūrėti antikinės vertybės muziejaus edukatoriai kviečia atviroje meninėje studijoje iš modelino masės pasigaminti mažą Valdovų rūmuose pamatyto Aristotelio atvaizdo kopiją.

Meninė studija atvira visiems muziejaus lankytojams.

Dalyvavimas NEMOKAMAS.


Vasario 15 d. 18–20 val. │ Apskritojo stalo diskusija „Aristotelis ir jo reikšmė šiandien?“
Didžioji renesansinė menė

Dalyvauja:
Prof. Mantas Adomėnas
Prof. habil. dr. Tatjana Aleknienė
Prof. Vytautas Ališauskas
Lekt. Vilius Bartninkas
Dr. Egidijus Mardosas
Moderatorius – prof. dr. Andrius Bielskis

Sveikinimo žodį tars Graikijos Respublikos ambasadorė dr. Vassiliki Dicopoulou

Diskusijoje bus analizuojami klausimai: kuo mums šiandien yra reikšmingas Aristotelis, kodėl jis šiais laikais svarbus humanitariniams ir socialiniams mokslams? Po diskusijos visi jos dalyviai bus kviečiami apsilankyti parodoje.

Renginys NEMOKAMAS. Būtina išankstinė registracija.
Registruotis galite paspaudę šią nuorodą

 

Susiję įrašai

Daugiau straipsnių

Pažintis su turtingas meno kolekcijas saugančia Lenkijos mokslų ir menų akademija – paskaitą skaitys akademikas hab. dr. Janas Ostrovskis

20240617

Birželio 28 d., penktadienį, 18 val. Valdovų rūmų muziejuje bus skaitoma paskaita apie išskirtinius fondus turinčią Lenkijos menų ir mokslų akademiją. Iš šių fondų į muziejų atvežta tarptautinė graviūrų paroda „Nuo pasaulio sukūrimo iki apokalipsės“ bus atidaryta paskaitos „Lenkijos mokslų ir menų akademija bei jos rinkiniai“ išvakarėse. Vieną seniausių Lenkijos mokslo institucijų ir jos kolekcijas pristatys žymus lenkų dailės istorikas, Lenkijos mokslų ir menų akademijos prezidentas, buvęs ilgametis Krokuvos Vavelio karališkosios pilies direktorius, Valdovų rūmų muziejaus tarybos garbės narys, akademikas, profesorius, habilituotas mokslų daktaras Janas Ostrovskis (Jan Ostrowski).

Plačiau

Dr. Tomos Zarankaitės-Margienės ir kolegų archeologų knyga – „Top 30“ knygų sąraše!

20240614

15min.lt vyr. redaktoriaus pavaduotojas Audrius Ožalas parengė 30-ies geriausių negrožinės literatūros knygų sąrašą. Labai džiaugiamės, kad Valdovų rūmų muziejaus kultūros istorikė dr. Toma Zarankaitė-Margienė, kartu su kitais autoriais – dr. Giedre Piličiauskiene ir dr. Povilu Blaževičiumi, išrinkta kaip vieno geriausių leidinių autorė. Kolektyvinė monografija „Šunys Lietuvoje XIII–XVIII amžiuje“ (Vilniaus universiteto leidykla) buvo pristatyta šiais metais per knygų mugę.

Plačiau

Publikuota: 2019-02-07 18:51 Atnaujinta: 2019-02-08 11:29
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika