Valdovų rūmų muziejus kviečia susitikti 2019 m. Vilniaus knygų mugėje!

2019 m. vasario 21–24 d.

Nacionalinis muziejus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai kviečia susitikti 2019 m. Vilniaus knygų mugėje, Lauksime Jūsų 5 salėje, mūsų stendo Nr. 5.C017.                                                  

Tik kartą per metus šia proga Valdovų rūmų išleistoms knygoms taikomos nuolaidos iki 60 proc.

Su mūsų išleistais leidiniais galite susipažinti čia: http://bit.ly/2BC76V9


2019 m. vasario 24 d. 12:00–13:00 val.

Knygos kino salė (1.1 salė). 
Su Vilniaus Knygų mugės bilietu

Pristatyme dalyvauja kūrybinė grupė: geriausias Lietuvos scenaristas Jonas Banys, režisierius Mindaugas Meškauskas ir kt.

Nacionalinis muziejus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai, švenčiantis atkūrimo 10-metį, pristato filmą „Praeitis atsivėrė ateičiai“.

Filmas pakvies į interaktyvią pažintį su Valdovų rūmų atgimimo istorija ir atskleis čia eksponuojamo archeologinio paveldo bei sukauptų istorinių ir meno vertybių paslaptis.

Daugiau informacijos: el. p. renginiai@valdovurumai.lt arba tel. (8 5) 262 0067
Organizatorius Valdovų rūmų muziejus

Susiję įrašai

Daugiau straipsnių

Dr. Tomos Zarankaitės-Margienės ir kolegų archeologų knyga – „Top 30“ knygų sąraše!

20240614

15min.lt vyr. redaktoriaus pavaduotojas Audrius Ožalas parengė 30-ies geriausių negrožinės literatūros knygų sąrašą. Labai džiaugiamės, kad Valdovų rūmų muziejaus kultūros istorikė dr. Toma Zarankaitė-Margienė, kartu su kitais autoriais – dr. Giedre Piličiauskiene ir dr. Povilu Blaževičiumi, išrinkta kaip vieno geriausių leidinių autorė. Kolektyvinė monografija „Šunys Lietuvoje XIII–XVIII amžiuje“ (Vilniaus universiteto leidykla) buvo pristatyta šiais metais per knygų mugę.

Plačiau

Pažintis su turtingas meno kolekcijas saugančia Lenkijos mokslų ir menų akademija – paskaitą skaitys akademikas hab. dr. Janas Ostrovskis

20240617

Birželio 28 d., penktadienį, 18 val. Valdovų rūmų muziejuje bus skaitoma paskaita apie išskirtinius fondus turinčią Lenkijos menų ir mokslų akademiją. Iš šių fondų į muziejų atvežta tarptautinė graviūrų paroda „Nuo pasaulio sukūrimo iki apokalipsės“ bus atidaryta paskaitos „Lenkijos mokslų ir menų akademija bei jos rinkiniai“ išvakarėse. Vieną seniausių Lenkijos mokslo institucijų ir jos kolekcijas pristatys žymus lenkų dailės istorikas, Lenkijos mokslų ir menų akademijos prezidentas, buvęs ilgametis Krokuvos Vavelio karališkosios pilies direktorius, Valdovų rūmų muziejaus tarybos garbės narys, akademikas, profesorius, habilituotas mokslų daktaras Janas Ostrovskis (Jan Ostrowski).

Plačiau

Publikuota: 2019-02-19 16:47 Atnaujinta: 2019-02-19 17:09
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika