Valdovų rūmų muziejus kviečia susitikti 2019 m. Vilniaus knygų mugėje!

2019 m. vasario 21–24 d.

Nacionalinis muziejus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai kviečia susitikti 2019 m. Vilniaus knygų mugėje, Lauksime Jūsų 5 salėje, mūsų stendo Nr. 5.C017.                                                  

Tik kartą per metus šia proga Valdovų rūmų išleistoms knygoms taikomos nuolaidos iki 60 proc.

Su mūsų išleistais leidiniais galite susipažinti čia: http://bit.ly/2BC76V9


2019 m. vasario 24 d. 12:00–13:00 val.

Knygos kino salė (1.1 salė). 
Su Vilniaus Knygų mugės bilietu

Pristatyme dalyvauja kūrybinė grupė: geriausias Lietuvos scenaristas Jonas Banys, režisierius Mindaugas Meškauskas ir kt.

Nacionalinis muziejus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai, švenčiantis atkūrimo 10-metį, pristato filmą „Praeitis atsivėrė ateičiai“.

Filmas pakvies į interaktyvią pažintį su Valdovų rūmų atgimimo istorija ir atskleis čia eksponuojamo archeologinio paveldo bei sukauptų istorinių ir meno vertybių paslaptis.

Daugiau informacijos: el. p. renginiai@valdovurumai.lt arba tel. (8 5) 262 0067
Organizatorius Valdovų rūmų muziejus

Susiję įrašai

Daugiau straipsnių

Istorinio šokio dieną po Valdovų rūmus – galjardos ritmu

20240411

Šių dienų medicina žodžiu „chorėja“ įvardija staigius, nevalingus, betikslius judesius, atsirandančius dėl centrinės nervų sistemos pažeidimo. Tačiau XIV–XVII a. chorėja buvo populiarus Europos šokis. Sakoma, kad šis šokis (gr. choreia – „ratelis“, „šokis“) nebuvo toks nekaltas, kaip atrodo iš pradžių. Rašytiniuose šaltiniuose nuo Viduramžių minima, kaip grupė žmonių (kartais tūkstančiai vienu metu) imdavo šokti ir judėdavo tol, kol apalpdavo nuo išsekimo, o kartais net mirdavo. Šokantys žmonės atrodė nesąmoningi ir savęs nekontroliuojantys. Minias įtraukiantis socialinis reiškinys vadintas epidemine chorėja, choreomanija arba tiesiog šokio maru.

Plačiau

Pasaulinę meno dieną Valdovų rūmų muziejus pasipuošė Ukrainos vėliava. Palaikymo akcija – karo sąlygomis dirbantiems muziejininkams

20240415

Pasaulinę meno dieną Valdovų rūmų muziejaus fasadą papuošė Ukrainos vėliava – taip muziejus skelbia palaikantis maskolių sukurstyto grobikiško karo siaubiamos Ukrainos muziejininkus ir menininkus, šalį, kurioje šiandien nuo žvėriškų naikinimo atakų slepiami visos Europos kultūros paveldo turtai ir su Lietuvos Didžiąja Kunigaikštyste susiję artefaktai.

Plačiau

Publikuota: 2019-02-19 16:47 Atnaujinta: 2019-02-19 17:09
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika