Valdovų rūmų muziejuje – diena mamoms

Norėdamas pasveikinti su artėjančia Motinos diena, Nacionalinis muziejus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai 2016 m. balandžio 30 d., šeštadienį, mamas su nepilnamečiais vaikais kviečia apsilankyti nemokamai.

„Šią dieną kiekvienas stengiamės išreikšti meilę savo brangiausiam žmogui – mamai, – dovanodami šypsenas, gėlių ar ypatingų dovanų, kurių vertė skiriasi, bet reikšmė ta pati – dėmesys ir kartu turiningai praleistas laikas. Tad sveikiname visas mamas ir kviečiame kartu su vaikais nemokamai apsilankyti Valdovų rūmuose ir drauge patirti neišdildomų įspūdžių“, – teigia Valdovų rūmų muziejaus direktoriaus pavaduotoja dr. Jolanta Karpavičienė.

Valdovų rūmų muziejuje mamos ir drauge atėję nepilnamečiai vaikai galės aplankyti dvi nuolatines ekspozicijas, pristatančias unikalų archeologinį paveldą ir atspindinčias istorinės rezidencijos funkcijas, bei unikalią parodą „Praemiando incitat. Šventojo Stanislovo ordinas“. Bus galima susipažinti su unikaliais radiniais, rūmų raidos maketais, ikonografine medžiaga ir tekstiniais komentarais, vėlyvosios gotikos, renesanso ir ankstyvojo baroko reprezentaciniais interjerais ir kt.

Pirmąjį gegužės sekmadienį minima Motinos diena yra valstybinė šventė, todėl Valdovų rūmų muziejus šią dieną mini anksčiau – balandžio 30 d., šeštadienį, o gegužės 1 d., sekmadienį, muziejus nedirbs.

2013 m. liepos 6 d. vartus atvėrusius Valdovų rūmus jau aplankė daugiau kaip 720 tūkst. lankytojų.

Muziejus lankytojus priima kasdien, nedirba pirmadieniais ir valstybinių švenčių dienomis, išskyrus Liepos 6-ąją, Vasario 16-ąją ir Kovo 11-ąją. Antradieniais, trečiadieniais, penktadieniais ir šeštadieniais muziejus atviras nuo 10 iki 18 val., ketvirtadieniais – nuo 10 iki 20 val., o sekmadieniais – nuo 10 iki 16 val. Bilietų kasos uždaromos likus vienai valandai iki darbo laiko pabaigos. Šių metų birželio mėnesį muziejus daugiau kaip trečdaliu pailgins savo darbo laiką ir bus atviras lankytojams visomis savaitės dienomis.

Susiję įrašai

Daugiau straipsnių

Dr. Tomos Zarankaitės-Margienės ir kolegų archeologų knyga – „Top 30“ knygų sąraše!

20240614

15min.lt vyr. redaktoriaus pavaduotojas Audrius Ožalas parengė 30-ies geriausių negrožinės literatūros knygų sąrašą. Labai džiaugiamės, kad Valdovų rūmų muziejaus kultūros istorikė dr. Toma Zarankaitė-Margienė, kartu su kitais autoriais – dr. Giedre Piličiauskiene ir dr. Povilu Blaževičiumi, išrinkta kaip vieno geriausių leidinių autorė. Kolektyvinė monografija „Šunys Lietuvoje XIII–XVIII amžiuje“ (Vilniaus universiteto leidykla) buvo pristatyta šiais metais per knygų mugę.

Plačiau

Vasarą Valdovų rūmų muziejus dirba ilgiau!

20240531

Pradedame vasaros sezoną, kuris bus pilnas puikios muzikos, kino bei istorijos. Taip pat ilgėja muziejaus darbo laikas ir jame galėsite apsilankyti visomis savaitės dienomis!

MUZIEJAUS DARBO LAIKAS VASARĄ (birželio 1 d. – rugpjūčio 31 d.):
I, II, III, VII 10.00–18.00
IV, V, VI 10.00–20.00
 

Plačiau

Publikuota: 2016-04-27 15:38 Atnaujinta: 2016-04-28 15:02
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika