Valdovų rūmuose aptarti mokinių pasiekimai

2015 m. rugsėjo 28 d., pirmadienį, Nacionaliniame muziejuje Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmuose vyko konferencija, skirta Nacionalinio egzaminų centro vykdomam projektui „Standartizuotų mokinių pasiekimų vertinimo ir įsivertinimo įrankių bendrojo lavinimo mokykloms kūrimas, II etapas“ aptarti.

Konferencijoje, kurią organizavo Švietimo ir mokslo ministerija bei Nacionalinis egzaminų centras, buvo diskutuojama, kaip iš esmės pagerinti mokinių mokymosi pasiekimus, remiantis šiuolaikiniais rezultatų vertinimo, analizės ir vadybos metodais.

Renginyje sveikinimo žodį tarė švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė, Lietuvos švietimo tarybos pirmininkė prof. habil. dr. Vilija Targamadzė bei Nacionalinio egzaminų centro direktorė Saulė Vingelienė, pranešimus skaitė Vilniaus universiteto prof. habil. dr. Eugenijus Butkus, Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis, projekto „Standartizuotų mokinių pasiekimų vertinimo ir įsivertinimo įrankių bendrojo lavinimo mokykloms kūrimas, II etapas“ vadovai dr. Pranas Gudynas ir Eglė Melnikė ir kt. Konferencijos pabaigoje surengta diskusija apie testų turinį, kurioje dalyvavo ekspertai-testų rengėjai, taip pat savivaldybių, mokyklų atstovai ir konsultantai.

Susiję įrašai

Daugiau straipsnių

Maltos prezidentas nustebo Valdovų rūmų muziejuje radęs žymiausio Maltos dailininko darbą

20240228

Maltos Respublikos prezidentas dr. Georgeʼas Williamas Vella su žmona Miriam Vella, lankydamasis Lietuvoje, pageidavo daugiau pažinti ir Lietuvos istoriją, paveldą, abi valstybes siejusius ryšius. Valdovų rūmų muziejuje svečius lydėjęs gidas dr. Povilas Dikavičius pasakojo apie Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmus ir čia rezidavusius valdovus. Prezidentas maloniai nustebo išgirdęs Lietuvos didžiosios kunigaikštienės, Lenkijos karalienės, Neapolio karališkosios princesės ir Bario bei Rosano kunigaikštienės Bonos Sforcos vardą, domėjosi jungtimis su Italija, Sforcų gimine.

Plačiau

Renesanso šedevras – Valdovų rūmų muziejuje

20240223

Valdovų rūmų muziejus pristato vieno žymiausių visų laikų italų dailininkų, Renesanso genijaus Džovanio Belinio (Giovanni Bellini, apie 1430–1516) paveikslą „Dievo Motina su Kūdikiu“. Jis eksponuojamas Atkurtų istorinių interjerų ekspozicijoje, specialiai šedevrui įrengtoje erdvėje.

Plačiau

Paskaitoje – kolekcininkas apie savo aistrą

20240226

Kokie apdovanojimai, skiriami šalių vadovams, ministrams ir kitoms svarbioms asmenybėms? 

Vasario 27 d., antradienį, 18.00 val. garsus kolekcininkas Vilius Kavaliauskas pristatys asmeninę, kelis dešimtmečius kauptą įspūdingą faleristikos kolekciją ir atskleis Lietuvos Respublikos 1918–1940 m. valstybinių apdovanojimų istoriją.
 

Plačiau

Publikuota: 2015-09-28 17:24
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika