Valdovų rūmų muziejus sveikina su Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena!

25-ąjį kartą minėdami savo valstybės atgimimo šventę, atsigręžkime į praeitį, prisiminkime tikėjimą Lietuva ir savimi, pasitikėjimą vienas kitu bei tą nenumaldomą ryžtą patiems kurti dabartį ir ateitį.

Jaunos ir nepriklausomos valstybės kūrimo kelias nėra lengvas, tad būkime kantrūs, stiprūs, nenuleiskime rankų. Tegul kūrybingos vilties ir vienybės dvasia padeda mums įveikti didelius ir mažus darbus, telydi ji mus šiandien, rytoj ir visados!

Mielosios Tautietės ir gerbiamieji Tautiečiai, gražaus, pavasario šviesa nuskaidrinto valstybės nepriklausomybės atkūrimo jubiliejaus Jums bei Jūsų šeimoms!

Valdovų rūmų muziejaus bendruomenė

Susiję įrašai

Daugiau straipsnių

Vasarą Valdovų rūmų muziejus dirba ilgiau!

20240531

Pradedame vasaros sezoną, kuris bus pilnas puikios muzikos, kino bei istorijos. Taip pat ilgėja muziejaus darbo laikas ir jame galėsite apsilankyti visomis savaitės dienomis!

MUZIEJAUS DARBO LAIKAS VASARĄ (birželio 1 d. – rugpjūčio 31 d.):
I, II, III, VII 10.00–18.00
IV, V, VI 10.00–20.00
 

Plačiau

Dr. Tomos Zarankaitės-Margienės ir kolegų archeologų knyga – „Top 30“ knygų sąraše!

20240614

15min.lt vyr. redaktoriaus pavaduotojas Audrius Ožalas parengė 30-ies geriausių negrožinės literatūros knygų sąrašą. Labai džiaugiamės, kad Valdovų rūmų muziejaus kultūros istorikė dr. Toma Zarankaitė-Margienė, kartu su kitais autoriais – dr. Giedre Piličiauskiene ir dr. Povilu Blaževičiumi, išrinkta kaip vieno geriausių leidinių autorė. Kolektyvinė monografija „Šunys Lietuvoje XIII–XVIII amžiuje“ (Vilniaus universiteto leidykla) buvo pristatyta šiais metais per knygų mugę.

Plačiau

Publikuota: 2015-03-10 14:39
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika