Valdovų rūmų muziejus sveikina su Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena!

Jau 24-ąjį kartą minime Kovo 11-ąją – mūsų valstybės atgimimo šventę, jos garbės ir orumo atkūrimo dieną.

Paskelbę pasauliui apie savo nepriklausomybę, rašome naują ilgaamžės Lietuvos valstybės istorijos puslapį: su visais laimėjimais, įvairiais iššūkiais ir išbandymais. Tai mūsų atkurta valstybė, mūsų šventė, mes patys atsakingi už sėkmes ir nesėkmes. Džiaukimės sava valstybe ir vertinkime dovaną gyventi laisvėje.

Su švente, mielosios Tautietės ir gerbiamieji Tautiečiai! Tegul mums niekada nepritrūksta jėgų ir tikėjimo, siekių ir noro kurti geresnę valstybę, ją puoselėti ir saugoti, garsinti ir patriotiškai mylėti!

Valdovų rūmų muziejaus bendruomenė

Susiję įrašai

Daugiau straipsnių

Vilniaus istorija – 7–8 metrai po žeme

20231130

#pažinkmus – dr. Rasa Gliebutė, Valdovų rūmų muziejaus vyriausioji archeologė. Besibaigiant jubiliejiniams Vilniaus metams, Rasa pasakoja apie atradimus, pakeitusius Vilniaus istoriją, ir mažai matomą, bet svarbų archeologo darbą. 
 

Plačiau

Sudalyvaukite apklausoje apie Valdovų rūmų muziejų

20231130

Mieli lankytojai,
kviečiame dalyvauti apklausoje, kurioje galėsite įvertinti Valdovų rūmų muziejaus teikiamas paslaugas. Mums labai svarbi Jūsų nuomonė. Pateikdami savo atsakymus ir rekomendacijas, padėsite mums tobulėti. Visada siekiame patenkinti Jūsų lūkesčius.

Plačiau

Gotikos epocha Lietuvoje – Valdovų rūmų muziejaus parodoje

20231201

Paskutiniais dešimtmečiais Valdovų rūmų muziejuje vykę archeologinių radinių tyrimai leido daugiau pažinti Gotikos epochą – jos interjerą, puošybos detales, susiformavusį stilių. Remiantis naujausiais tyrimais Valdovų rūmų muziejuje pristatyta paroda „Nuo vienaragio iki Trijų Karalių: gotikiniai kokliai iš Valdovų rūmų muziejaus rinkinių“. Čia atsiskleidžia pirmasis Europos dailės ir architektūros stilius, palikęs ryškius pėdsakus Lietuvos kultūros ir meno pavelde.

Plačiau

Publikuota: 2014-03-10 12:03 Atnaujinta: 2014-03-10 12:04
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika